Zamknij

Nasz serwis wykorzystuje cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Jako KONSULTANCI patrzymy i słuchamy, żeby zobaczyć więcej73skonsultowane projekty

Konsultacje

Konsultacje to moment, w którym skupiamy się tylko i wyłącznie na Tobie oraz projekcie, który realizujesz. Na konsultacjach jesteś tylko Ty i my. Mogą obejmować kilka godzin lub też stanowić cykl regularnych spotkań. Kroimy je na miarę, w zależności od Twoich potrzeb i celów, jakie chcesz osiągnąć.

Audyty

Audyt może dotyczyć weryfikacji dotychczasowych efektów, objąć analizą działania konkurencji, a także ewaluować postępy, aby jeszcze bardziej zwiększyć efektywność Twoich działań. Audyt to etap, który jest częścią całego projektu, a jego cel uzależniony jest od Twoich oczekiwań.

Ocena efektywności marketingowej

Zawsze na początku współpracy wyznaczamy sobie cele, jakie chcemy osiągnąć. Przy ocenie efektywności marketingowej pomożemy Ci wybrać te wskaźniki, dzięki którym będziesz w stanie mierzyć efektywność prowadzonych przez Ciebie działań, różnych dla różnych kanałów, również w oparciu o cele biznesowe.

Konsultacje online

Nie zawsze jest konieczność, abyś przemierzał pół Polski na godzinę spotkania. Z równie dobrym efektem możemy przeprowadzić konsultacje online. Korzystamy z narzędzi, które umożliwiają płynną wideo-rozmowę czy udostępnianie pulpitu. Nie musisz więc martwić się, że coś nie zostanie zrozumiane. Na ekranie swojego komputera będziesz widział demonstrację krok po kroku interesujących Cię zagadnień.

Poznaj case studies z naszych projektów

Media społecznościowe w ecommerce

Marka Coccodrillo potrzebowała wiedzy w jaki sposób media społecznościowe mogą wpłynąć na działanie sklepu internetowego i sprzedaży stacjonarnej oraz jej widoczności w internecie.

70%wzrost zasięgu i zaangażowania na Facebooku
Zobacz pełne case studies

Wiele oddziałów - spójna komunikacja

Grupa WSB posiada oddziały w dziesięciu miastach, a każda jednostka jest obecna w mediach społecznościowych. Sumarycznie to kilkanaście profili na Facebooku oraz w innych kanałach. Sprawne zarządzanie tyloma kanałami komunikacji to nie lada wyzwanie.

100%wzrost zaangażowania na Facebooku
Zobacz pełne case studies

Uczestniczymy w projektowaniu usługi na każdym etapie

Klient poszukiwał zewnętrznego eksperta, który wewnętrznie stworzy nową usługę związaną z mediami społecznościowymi. W branży call center bardzo głośno komentuje się popularność mediów społecznościowych.

2015przewiduje się, że do tego roku większość komunikacji z firmami przeniesie się do social media
Zobacz pełne case studies

Jak się z nami pracuje?

Slawa Batkiewicz Creative Strategist, Le Polish Bureau, UNIT9 Kasia potrafi świetnie wsłuchać się w potrzeby i w rezultacie dzieli się poradami szytymi na miarę. Dzięki jej ekspertyzie nauczyliśmy się jak najskuteczniej budować wpływowość w sieci.

Aneta Lubczyńska "STYL-STUDIO", Placówka Kształcen Jestem bardzo zadowolona z konsultacji, gdyż zdobyłam wiele cennych informacji i wskazòwek a przede wszystkim kopniaka do działania :) Jestem już po pierwszej reklamie i chyba całkiem nieźle mi poszło. Miło mi, że nie zostałam z tym wszystkim sama i jestem pod czujnym okiem Łukasza.

Bartłomiej Tarłowski PR Manager, Intermarche, Bricomarche O Socjomanii mogę mówić tylko w samych superlatywach. Na pierwsze szkolenie jechałem z mieszanymi uczuciami, bo jedyną rekomendacją, jaką posiadałem, było wysokie pozycjonowanie w Google. Zawsze myślałem, że o mediach społecznościowych wiem wiele. Spotkania z Socjomanią zweryfikowały ten pogląd.

Zaufali nam

UNIT9-logo.jpg
cocodrillo-logo.png
dee-zee-logo.png
wsb-logo.png
rainbowtours-logo.png
wosp-logo.png
CCIG-logo.png
bank-bgz.png