Zamknij

Nasz serwis wykorzystuje cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

. 48 godzin ze strategią social media Cena: zł + 23% VAT Rekrutacja zakończona

. – .,

48 godzin ze strategią social media

Cena: od zł + 23% VAT
Miejsca:

Do kogo skierowane jest szkolenie

Szkolenie „48 godzin ze strategią social media” to propozycja dla osób, które posiadają już pewną wiedzę o mediach społecznościowych, ale nie wiedzą jak ją przełożyć na konkretne działania i efekty. To również szansa dla tych, którzy nie posiadają stworzonej strategii social media i chcą ją zbudować pod okiem specjalistów. Szkolenie kierujemy przede wszystkim do osób związanych z marketingiem - specjalistów ds. marketingu, e-marketingu i PRu, brand managerów, managerów ds. komunikacji, właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób chcących lepiej poznać i zrozumieć zasady działania mediów społecznościowych.

Mapa szkolenia

Profil trenera

Prowadzący Katarzyna Młynarczyk

Szkoliła m.in. Cartoon Network, Ambasadę Izraela, Tygodnik Polityka, Rec Global, Jones Lang LaSalle, grupę Wyższych Szkół Bankowych, marki Apart, SOLAR, Fashion Week Poland. Autorka cykli szkoleniowych z Linkedin i Slideshare (doświadczenie: ponad 30 szkoleń z tego serwisu).

Katarzyna Młynarczyk

CEO Socjomania

Katarzyna is a CEO of Socjomania. She prepares analysis, strategies and consultation projects for clients from both B2C and B2B sector. Involved in development of education in Poland (lecturer and founder of new marketing studies). Currently MBA student of Service Innovation & Design in Helsinki. Cares about team spirit and employer branding.

Prowadzący Łukasz Dębski

Od 8 lat związany zawodowo z nowymi mediami. Pracował w Agencji 121PR oraz Isobar Poland, gdzie zajmował się tworzeniem strategii obecności marki w social media (szczególnie Facebook) oraz kontaktem z liderami opinii.

Łukasz Dębski

Digital Marketing Consultant

For 9 years he is working in social media area. For over 7 years he worked in SM Agencies: 121PR and Socializer/Isobar Poland, where he was responsible for communication, adverts and strategy for clients like Mercedes, LEGO, citibank. In Socjomania he is social media trainer. He uses his knowledge to help people to better understand most popular social media services.

Prowadzący Marcin Niewęgłowski

Posiada 10-letnie praktyczne doświadczenie związane z mediami społecznościowymi, content marketingiem i public relations. Doradzał takim podmiotom jak m.in.: UM Warszawa, Szczecin 2016, Unity Line, HOME.PL.

Posiada 10-letnie praktyczne doświadczenie związane z mediami społecznościowymi, content marketingiem i public relations. Współtworzył jednego z pierwszych wideo blogów w Polsce (NDK Blog) oraz Relaz Film Festival - pierwszego w Polsce festiwalu internetowego w internecie. Swoje doświadczenie nabył pracując lub też doradzając takim podmiotom jak m.in.: UM Warszawa, Szczecin 2016, Unity Line, HOME.PL Międzynarodowy Kongres Morski, Nordic Cross Point, Boogie Brain Festival. Finalista konkursu British Council „Young Creative Entrepreneur 2012” (kategoria „Media”). Jest jednym z nielicznych ludzi w Polsce, który ma wieloletnie doświadczenie w projektach związanych z rozwojem przemysłów kreatywnych w Polsce - prowadzi także bloga o tej tematyce.

Miejsce szkolenia

Opinie uczestników 36 opinii

IwonaDowiedziałam się nowych rzeczy i pomogło mi to spojrzeć na niektóre sprawy z innej perspektywy. Atmosfera była naprawdę świetna! Mam też nadzieję, że uda mi się wprowadzić teorię w życie. Magdalena OlejnickaByłam pod dużym wrażeniem zarówno programu szkolenia jak i umiejętności wykładowcy, w tym przypadku Pani Kasi. Wiedza wyniesiona z zajęć z pewnością przyda mi się w mojej pracy. Ponadto szkolenie zainspirowało mnie do samodzielnego poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie komunikacji w social media. Szkolenie mogę z całą odpowiedzialnością polecić. Monika StruskaSzkolenie "48 godzin ze strategią social media” całkowicie wywróciło do góry nogami moje pojęcie o działaniach w social media w kontekście biznesowym. Uporządkowało moją dotychczasową wiedzę i dodało dużo nowej. Szkolenie jest prowadzone w bardzo fajnej atmosferze, a Kasia jest świetnym trenerem.

Wczytaj więcej

Rejestracja

Zostaw kontakt do siebie. Odezwiemy się w przeciągu 24h.

* pola wymagane

Z przyjemnością odpowiem na wszelkie Państwa pytania.

Digital Marketing Concierge Michał Macherzyński 539 993 211