Zamknij

Nasz serwis wykorzystuje cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

. LinkedIn i Slideshare Cena: zł + 23% VAT Rekrutacja zakończona

. – .,

LinkedIn i Slideshare

Cena: od zł + 23% VAT
Miejsca:

Informacje o szkoleniu

Liczba użytkowników LinkedIn na świecie przekroczyła 500 mln. Ostatnio w serwis zainwestował sam Microsoft. To najwyższy czas na uwzględnienie tego serwisu w strategii obecności naszej marki (zarówno tej personalnej jak i biznesowej). W Polsce notujemy już ponad 2,8 mln RU (z czego 30% to kadra managerska). Na świecie jest to drugi (zaraz po Facebooku) najszybciej rozwijający się serwis w grupie 18+ (badania PEW Research Center). Nasze pierwsze skojarzenie z serwisem LinkedIn – „miejsce, gdzie mogę stworzyć swoje interaktywne CV i gdzie znajdę (i znajdą mnie) headhunterzy”. Myślimy o nim nadal jako o serwisie do działań indywidualnych, nie komercyjnych (aktywności firm i marek).

Podczas szkolenia chcemy jednak wyprowadzić Cię z błędu. Ponad 3,5 mln stron firmowych ze 150 branż na świecie i 2 200 000+ specjalistów w Polsce do których możemy skierować reklamę to tylko przedsmak potencjału i możliwości. Porozmawiajmy o efektach. Nasza trener - Katarzyna Młynarczyk poprowadziła już ponad 85 szkoleń z tematu Linkedin. Występuje na konferencjach z tematem wykorzystania Linkedin w strategiach B2B oraz employer brandingu. Tworzy strategie dla marek. Co miesiąc w jej portfolio przybywają średnio 3-4 kolejne podmioty.. Jest aktywną użytkowniczką Linkedin i Slideshare, która edukuje rynek w tym zakresie i praktykiem, który osiąga efekty zarówno wizerunkowe jak i biznesowe. Jest też pierwszą osobą, która zobaczyła w serwisie potencjał stawiając go w pozycji serwisu dla ludzi biznesu i marek B2B, skupiając się również na rosnącej roli jednostki i personal brandingu.

Do kogo skierowane jest szkolenie

Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą zbudować profesjonalny wizerunek personalny w social media i dowiedzieć się o sposobach nawiązywania relacji z innymi, a także chcą pozyskać praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu relacji B2B. Szkolenie dedykujemy w szczególności: specjalistom ds. PR, pracownikom agencji Public Relations, pracownikom działów marketingu, kadrze menadżerskiej i osobom zajmującym się wolnymi zawodami.

Mapa szkolenia

Profil trenera

Prowadzący Katarzyna Młynarczyk

Szkoliła m.in. Cartoon Network, IBM, HPE, Ambasadę Izraela, Tygodnik Polityka, Rec Global, Jones Lang LaSalle, uczelnie wyższe, marki Apart, SOLAR, Fashion Week Poland. Autorka cykli szkoleniowych z Linkedin i Slideshare (doświadczenie: ponad 80 szkoleń z tego serwisu).

Katarzyna Młynarczyk

CEO Socjomania

Katarzyna is a CEO of Socjomania. She prepares analysis, strategies and consultation projects for clients from both B2C and B2B sector. Involved in development of education in Poland (lecturer and founder of new marketing studies). Currently MBA student of Service Innovation & Design in Helsinki. Cares about team spirit and employer branding.

Prowadzący Łukasz Dębski

Od 8 lat związany zawodowo z nowymi mediami. Pracował w Agencji 121PR oraz Isobar Poland, gdzie zajmował się tworzeniem strategii obecności marki w social media (szczególnie Facebook) oraz kontaktem z liderami opinii.

Łukasz Dębski

Digital Marketing Consultant

For 9 years he is working in social media area. For over 7 years he worked in SM Agencies: 121PR and Socializer/Isobar Poland, where he was responsible for communication, adverts and strategy for clients like Mercedes, LEGO, citibank. In Socjomania he is social media trainer. He uses his knowledge to help people to better understand most popular social media services.

Sprawdź naszą wiedzę

Miejsce szkolenia

Opinie uczestników 22 opinii

KrzysiekPolecam! Szkolenie bardzo ok, zarówno pod względem atmosfery, jak i merytoryki. Grupa była nieduża, co sprawiło, że spokojnie można było zabrać głos, przedyskutować swój temat i dopytać o to, co nas nurtuje. Szczególnie, że Łukasz swoją postawą sam do tego zachęcał. Stwarzał przestrzeń do wypowiadania się, nawiązywał do naszych doświadczeń, dużo też mówił o swoich. Jeśli chodzi o dobór tematów: jak na 1 dzień, dla mnie wyczerpująco. Lokalizacja i przestrzeń również bardzo na plus. Podsumowując: po szkoleniu czuję, że wiem i potrafię więcej (a to najważniejsze). I rozważam udział w kolejnych szkoleniach organizowanych przez Socjomanię (a to chyba najlepsza rekomendacja). :) Maciej SztupekJestem jak najbardziej zadowolony. Lokalizacja, jak i samo biuro w Warszawie macie Państwo bardzo dobre. Szkolenie merytoryczne. Pewnym utrudnieniem był fakt zmiany wyglądu LinkedIn. Łukasz miał jeszcze starą wersją, a uczestnicy w większości nową - jednak nie było to zależne od Państwa. Zagadnienia pomocne do działań na LinkedIn - fajnie, jakby były jeszcze szkolenia drugiego stopnia rozwijające kolejne kwestie. KamilaSzkolenie generalnie super – Kasia jest pasjonatką i z wielką energią o wszystkim opowiadała, czuć profesjonalizm, doświadczenie, no i uwielbienie dla dziedziny, którą się zajmuje :) Podobała mi się forma prowadzenia warsztatów, równoległe bieganie po Internecie i pokazywanie na żywo jak co robić i jak co wygląda. Miejsce, obsługa, logistyka – super! Będę Was polecać!

Wczytaj więcej

Rejestracja

Zostaw kontakt do siebie. Odezwiemy się w przeciągu 24h.

* pola wymagane

Z przyjemnością odpowiem na wszelkie Państwa pytania.

Digital Marketing Concierge Michał Macherzyński 539 993 211