Zamknij

Nasz serwis wykorzystuje cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Socjomania to firma, której misją jest przekazywanie wiedzy o digital marketingu2009rok założenia Socjomanii

Zespół SocjomaniiZespół Socjomanii

Socjomania to spółka konsultingowo-szkoleniowa, której szkolenia propagujące wiedzę z marketingu internetowego i mediów społecznościowych cieszą się dużą popularnością. Mamy za sobą ponad 420 szkoleń z digital marketingu, zarówno otwartych, jak i dedykowanych, w których uczestniczyło już ponad 2240 osób.

Misja

Naszą misją jest przekazywanie sprawdzonej wiedzy o nowych mediach, pomoc w jej zrozumieniu i zastosowaniu w praktyce. Chcemy nie tylko uczyć, ale też być w pobliżu, gdy zajdzie taka potrzeba - doradzać i pomagać w realizacji tych dużych, ale też mniejszych projektów.

Chcemy utrzymać pozycję lidera wśród polskich firm szkolących z marketingu internetowego. Pragniemy również intensywnie rozwijać nasze usługi konsultingowe i być partnerem do rozmów przy koordynacji dużych projektów związanych ze strategią marki, marketingiem internetowym i digitalizacją biznesu. Poświęcamy się również usługom doradczym. Obecnie pracujemy nad nową usługą w metodyce service design.

Usługi

Zaufali nam

ringieraxelspringer_logo.png
apart.png
nordea.png
allegro-logo.png
poczta-polska-logo.png
gazeta-wyborcza-logo.png
plus-logo.png
rtv-euro-agd-logo.png