Zamknij

Nasz serwis wykorzystuje cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

. Strategie employer branding w social media Cena: zł + 23% VAT Rekrutacja zakończona

. – .,

Strategie employer branding w social media

Cena: od zł + 23% VAT
Miejsca:

Do kogo skierowane jest szkolenie

Szkolenie skierowane jest do osób pracujących w działach human resources, w tym szczególnie do rekruterów i pracowników odpowiedzialnych za budowę i realizację strategii employer branding. Uczestnictwem w szkoleniu zainteresowane mogą być również osoby odpowiedzialne za komunikację wewnętrzną i zarządzaniem talentami.

Co nas wyróżnia?

  • Duża dawka praktycznej wiedzy
  • Unikalna atmosfera
  • Małe grupy max. 7 osób
  • Bezpośredni kontakt z prowadzącym
  • Elastyczny kalendarz
  • 1h indywidualnych konsultacji gratis

Mapa szkolenia

Profil trenera

Prowadzący Łukasz Dębski

Od 8 lat związany zawodowo z nowymi mediami. Pracował w Agencji 121PR oraz Isobar Poland, gdzie zajmował się tworzeniem strategii obecności marki w social media (szczególnie Facebook) oraz kontaktem z liderami opinii.

Łukasz Dębski

Digital Marketing Consultant

For 9 years he is working in social media area. For over 7 years he worked in SM Agencies: 121PR and Socializer/Isobar Poland, where he was responsible for communication, adverts and strategy for clients like Mercedes, LEGO, citibank. In Socjomania he is social media trainer. He uses his knowledge to help people to better understand most popular social media services.

Sprawdź naszą wiedzę

Miejsce szkolenia

Opinie uczestników 4 opinie

Magdalena BarańskaOgólnie szkolenie oceniam bardzo pozytywnie - zarówno treść jak i prowadzącego. Przebiegało w miłej atmosferze, było miejsce do dzielenia się doświadczeniami, zadawania pytań. Szczególnie podobało mi się, że zostało podanych kilka praktycznych informacji, sztuczek odnośnie zastosowania Facebooka i LinkedIn. Myślę, że dużą wartością jest też możliwość odbycia konsultacji po kilku tygodniach od szkolenia - gdy wszystko już się "ułoży" w głowie, powstaną jakieś plany działania. Z mojej strony powiem, że mogłoby być ciut więcej informacji o Facebooku i o tym jak tworzyć treści na firmowym FB, które zaangażują odbiorców (pod kątem samej treści, zawartości postów) - mam wrażenie, że większość szkolenia była skupiona na LI, ale może patrzę na nie przez pryzmat własnych potrzeb i doświadczeń, stąd taki wniosek Bartłomiej TarłowskiO Socjomanii mogę mówić tylko w samych superlatywach. Na pierwsze szkolenie jechałem z mieszanymi uczuciami, bo jedyną rekomendacją, jaką posiadałem, było wysokie pozycjonowanie w Google. Zawsze myślałem, że o mediach społecznościowych wiem wiele. Spotkania z Socjomanią zweryfikowały ten pogląd. Paulina KrasnopolskaKasia Młynarczyk jest profesjonalistką jeśli chodzi o szkolenia z mediów społecznościowych, choć mówi o sobie "entuzjastka". Po przejściu wielu szkoleń z Kasią (LinkedIn, Facebook, Twitter, YouTube, Social Media Strategy) oraz konsultacji mogę śmiało powiedzieć, że przyniosły one niesamowitą wartość rozwiązań strategicznych dla naszej firmy. Kasia odegrała kluczową rolę w budowaniu strategii rozwoju JLL. Kasia wierzy, że długofalowe doświadczenie jest bardzo ważne w każdym biznesie, także w branży nieruchomości. Zdecydowanie rekomenduję współpracę z Kasią w kwestii mediów społecznościowych i szkoleń z zakresu digital marketingu.

Wczytaj więcej

Rejestracja

Zostaw kontakt do siebie. Odezwiemy się w przeciągu 24h.

* pola wymagane

Z przyjemnością odpowiem na wszelkie Państwa pytania.

Digital Marketing Concierge Michał Macherzyński 539 993 211