0
EN
szkolenia otwarte

Ocena szkolenia ()

Inne terminy tego szkolenia w Krakowie w Warszawie Online

Już wkrótce podamy kolejne terminy!

Jeśli zależy Ci na szkoleniu w bliższym czasie skontaktuj się z nami

Akademia Digital Socjomanii
- to nasze autorskie,
przekrojowe szkolenie obejmujące
najważniejsze obszary Digital Marketingu.

 

Dopasowane w 100% do potrzeb Twojej organizacji     i zespołu. 

D

 

Czym jest Akademia Digital Socjomanii?

 

Stworzyliśmy Akademię Digital Socjomanii w oparciu o nasze ponad 10-letnie doświadczenie na rynku w roli strategicznego doradcy w firmach polskich i zagranicznych. Współpracując z różnymi markami - małymi oraz tymi wielkimi - dostrzegaliśmy często potrzebę u specjalistów, managerów ale także członków zarządów uzyskania kompleksowej pomocy, wiedzy oraz praktycznych kompetencji z zakresu płynnego poruszania się po narzędziach, taktykach i rozwiązaniach składający się na digitalową rzeczywistość marketingową dzisiejszego rynku.

 

Tak powstał nasz najbardziej przekrojowy, a zarazem najbardziej obszerny kurs, który przygotuje Twój zespół do efektywnego wykorzystywania zasobów marketingowych w Twojej firmie, a także dostarczy praktyczną wiedzę z zakresu planowania i zarządzania działaniami digital marketingowymi w Twoim zespole.

Dla kogo jest to szkolenie?

Działów marketingu i sprzedaży

W celu podniesienia przekrojowych kompetencji z zakresu digital marketingu z najlepszymi trenerami.

Specjalistów do spraw digital marketingu

Aby zdobyć kompleksową wiedzę i przygotować się do awansu na stanowiska menadżerskie.

Właścicieli firm i managerów

Dla zespołów chcących efektywnie zarządzać swoimi działaniami marketingowymi

Całych organizacji 

Aby różne działy w firmie mogły efektywnie współpracować wykorzystując kanały digital. 

  • Formuła elastyczna - dostęp do materiałów jest nieograniczony, logujesz się platformę, kiedy chcesz. 
  • W materiałach dydaktycznych znajdują się dla Ciebie takie materiały jak: video, prezentacje, quizy wiedzy, linki do przydatnych artykułów, interaktywne szablony do wykorzystania czy case studies.
  • Do materiałów, które zostały opublikowane na platformie, możesz wracać przez cały czas trwania procesu, a także po jego zakończeniu, w celu powtórzenia wiedzy lub ewaluacji działań. Okres dostępu dla platformy obejmuje nawet 1 rok.

Platforma online
  • To unikatowy, dedykowany, szyty na miarę potrzeb Twojej organizacji program szkoleniowy, który wykorzystuje naszą najlepszą wiedzę w odniesieniu do Twojej branży, produktów lub usług i sytuacji rynkowej. Program naszej Akademii Digital „szyjemy na miarę”, sięgając po przykłady z Twojej branży i robiąc research najlepszych praktyk w Twojej dziedzinie, wykorzystywanych w Polsce i na świecie.
  • Blended learning? Tylko spotkania na żywo? Online lub offline? Formułę zawsze dopasujemy do potrzeb i możliwości Twojej organizacji. Czas trwania każdego z modułów ustalamy indywidualnie z Tobą, ale sami rekomendujemy podział całej Akademii na cykliczne spotkania grupowane tematycznie trwające po 4-7h.
  • Spotkania na żywo online to najczęściej zajęcia z elementami warsztatowymi, które są komplementarne do ścieżki na platformie e-learningowej. Na zajęciach razem z trenerem i innymi uczestnikami poznajesz najpopularniejsze narzędzia digital - ich potencjał i funkcje. Uczysz się, jaką rolę zajmują w ekosystemie digital oraz jak analizować dane, które są przez nie dostarczane. 
  • Całość ścieżki w tym modelu to co najmniej 35h spotkań webinarowych / online na żywo, których zakres i czas trwania może zostać wydłużony indywidualnie w porozumieniu z Tobą i w zależności od potrzeb Twojego Zespołu. Oprócz spotkań na żywo, część materiału przez uczestników może być zrealizowana asynchronicznie w formie materiałów VOD. 

Platforma online

 

Główną ideą Akademii Digital Socjomanii jest podnoszenie kompetencji działów marketingu, sprzedaży, obsługi klienta oraz całej organizacji, w której istotną cześcią działalności jest wykorzystanie kanałów digitalowych. 

 

Z naszego szkolenia dowiesz się, m .in.:
 

 

Program szkolenia

indywidualne konsultacje

1 godzina indywidualnych konsultacji po szkoleniu

Po szkoleniu masz 1 godzinę indywidualnych konsultacji online z trenerem, do wykorzystania przez rok od zakończenia szkolenia.

 

W naszym szkoleniu brało udział już kilka międzynarodowych organizacji, wyposażając w nowe digitalowe kompetencje swoje całe zespoły sprzedażowe lub marketingowe.

Zobacz przykład realizacji Akademii Digital Socjomanii u niektórych z naszych Klientów

Wszystkie case studies

Dedykowana ścieżka rozwojowa w ramach programu GROHE Digital Academy

Szczegóły

 

Akademia Digital Socjomanii to nie tylko przygotowany obszerny pakiet szkoleniowy - ale cały program rozwojowy, który wspiera samodzielną kontynuację zdobywania kompetencji digitalowych przez uczestników.

Szczegółowy program i zawartość merytoryczną dopasujemy w 100% do potrzeb Twojego Zespołu. 

 

 

Bazując na naszym doświadczeniu z zakresu współpracy z managerami HR dużych międzynarodowych organizacji, świadomie przygotowaliśmy szkolenie tak, aby umożliwić realne podnoszenie praktycznych kwalifikacji pracowników - z jednoczesnymi możliwościami ewaluacji efektów szkolenia, planowania indywidualnych ścieżek rozwojowych (np. dla managerów, czy poszczególnych działów operacyjnych). Szkolenie jest przygotowane tak, aby elastycznie dopasować jego zawartość i położyć nacisk na najbardziej istotne dla Twojej firmy obszary kompetencji.

 

 

Oferujemy:

 

 

 

Co w sytuacji, gdy nie masz możliwości zorganizowania wspólnego szkolenia dla całego zespołu w tym samym czasie?

 

Sami jesteśmy także przyzwyczajeni do szybkiego tempa funkcjonowania na dzisiejszym rynku. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że niejednokrotnie zebranie i wyłączenie znaczącej części zespołu (w szczególności managerów) na udział w sesjach szkoleniowych może być wyzwaniem.

 

Ale pracę w środowisku digitalowym mamy we krwi! Jesteśmy liderami pracy hybrydowej i asynchronicznej (Socjomania jest autorem pierwszej w Polsce konferencji poświęconej pracy hybrydowej, zrealizowanej w 2020 roku, gdy organizacje doipiero przestawiały się na modele asynchroniczne). Dlatego przygotowaliśmy... 

 

 

Dwie firmuły Akademii Digital Socjomanii

 

FORMUŁA "NA ŻWYO" - ONLINE LUB OFFLINE

podczas której Uczestnicy spotykają się na sesjach online, na żywo z trenerem Socjomanii. Program każdego z webinarów jest dopasowany do indywidualnych potrzeb konkretnej firmy, a uczestnicy biorą udział w ćwiczeniach praktycznych, interaktywnych warsztatach oraz poznają tajniki digitalu na własnych case study.
FORMUŁA VOD (KURS ONLINE)

podczas której uczestnicy otrzymują dostęp do obszernego kursu wideo, omawiającego wszystkie zagadnienia z programu Akademii. Materiał wideo został przygotowany w sposób przedstawiający najbardziej uniwersalną wiedzę, do łatwego zrozumienia i zostosowania w konkretnej, nawet bardzo specyficznej branży. Ta opcja polega na uzyskaniu dostępu do materiałów wideo na naszej platformie e-learningowej, z których uczestnicy mogą korzystać w dogodnej dla siebie chwili przez okres nawet 1 roku! 
 

 

Co w sytuacji, jeśli obawiasz się, że specyfika Twojej branży wymaga wysoce indywidualnego podejścia do ścieżki rozwojowej? 

 

Jesteśmy digital marketerami z kilkunastoletnimi stażami w branży, a każdy z trenerów prowadzących Akademię współpracował w swojej historii z dziesiątkami, a może i setkami organizacji w mnóstwie, nawet nietypowych branż. Doradzaliśmy strategicznie firmom od producentów bielizny erotycznej po producentów ogromnych koparek do kopalni odkrywkowych, od marek wdrażających ultranowoczesne systemy A.I. w produkcji przemysłowej, po rzemieślnicze manufaktury pieczywa. Dla nas nie ma branży, której nie potrafilibyśmy poznać i zrozumieć tak, aby przygotować dedykowany program szkoleniowy.

 

 

Sprawdź program Akademii Digital Socjomanii i zobacz, jakich korzyści może dostarczyć Twojemu Zespołowi!

 

 

Masz pytania na temat naszych usług?
Zostaw nam kontakt do siebie

Zaznacz pole powyżej*

Katarzyna Zięba

[email protected]

728 533 914

Odezwę się w ciągu 24h

Podobne szkolenia

Na jakim etapie jesteś?