0
EN
szkolenia otwarte
13.09 - 18.10

Certyfikowany kurs Digital Marketing

(150)
13.09 - 18.10 Certyfikowany kurs Digital Marketing

Podstawowy

6 spotkań na żywo online

Na żywo online

Pozostało 9 miejsc
6 900,00 zł 6 000,00 zł +23% VAT
Miejsca 9/12

Kurs dostępny na raty

Rozwijamy dostępność naszych kursów, umożliwiając Ci spłatę w wygodnych ratach. Bezpiecznie, bez pośredników, bez wpływu na BIK. Nasza oferta umożliwia rozłożenie płatności bez wpływu na Twoją ocenę kredytową. Cały proces odbywa się pomiędzy Tobą a Socjomanią.

Skontaktuj się z nami - dostosujemy warunki do Twoich potrzeb!

Chcę kupić kurs na raty

Charakterystyka kursu

 
 
 
 
 
 
 
 

DMI to globalny standard certyfikacyjny. To ponad 50 tys. absolwentów w 100 krajach. 

Certyfikowany kurs organizowany na licencji Digital Marketing Institute składa się z 11 modułów tematycznych, podczas których uczestnicy przyswajają fundamentalne kompetencje związane z digital marketingiem.

Program webinaru na żywo online zakłada omówienie kluczowych kwestii zagadnień marketingu oraz rozwój umiejętności związanych z obsługą narzędzi takich jak Google Ads czy Google Analitycs. Szkolenie porusza również inne obszary marketingu internetowego: obsługę kanałów social media, prowadzenie działań SEO, email marketingu, czy content marketingu. Ukończenie kursu stwarza uczestnikom możliwość ubiegania się o międzynarodowy certyfikat z marketingu na poziomie 5 Europejskich Ram Kwalifikacji Zawodowych (EQF), czyli krótkich studiów podyplomowych.

6 cyklicznych spotkań webinarowych w czasie rzeczywistym z naszymi trenerami prowadzonymi w języku polskim wzbogacone są o równoległe materiały na platformie on-line (Socjomanii) w języku angielskim, gdzie uczestnicy na bieżąco mogą rozwiązywać zadania związane z tematyką realizowanych modułów programowych jak i zapoznawać się dodatkowymi artykułami poszerzających tematykę kursu.

Kurs skierowany jest do osób, które chcą rozwinąć swoje kompetencje digital oraz potwierdzić ten fakt międzynarodowym certyfikatem. Proces certyfikacji odbywa się poza Partnerem Edukacyjnym DMI, we współpracy z Pearson VUE (5200 punktów w 175 krajach).

137 Partnerów Edukacyjnych na całym świecie

90 partnerów na całym świecie

Socjomania Platinum Partnerem
Digital Marketing Institute za wyniki edukacyjne kursantów w 2022 roku

Socjomania została wyróżniona spośród 137 Partnerów Edukacyjnych Digital Marketing Institute na świecie i nagrodzona za wysokie wyniki edukacyjne kursantów w 2022 roku:

  • spośród zgłoszonych kursantów do procesu certyfikacji, aż 93% podeszło do egzaminu po zakończonym kursie,
  • z tego 83% kursantów pomyślnie zdało egzamin,
  • a wskaźnik satysfakcji oceny kursantów z przeprowadzonego szkolenia oraz przygotowania do egzaminu wynosił
    80%. 


Co oznacza, że Socjomania znalazła się w pierwszej 13 Partnerów edukacyjnych Digital Marketing Institute.