0
EN
szkolenia otwarte

Ocena szkolenia ()

Inne terminy tego szkolenia w Krakowie w Warszawie Online

Już wkrótce podamy kolejne terminy!

Jeśli zależy Ci na szkoleniu w bliższym czasie skontaktuj się z nami

Jak odbywają się nasze szkolenia w obliczu COVID-19?

Przygotowaliśmy dla Was wiele nowych tematów kursów wideo online, a nasze standardowe szkolenia prowadzimy w formie webinarów live w planowanych terminach. W trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo, dołączamy do akcji #zostańwdomu, równocześnie dbając o możliwie najlepsze zdalne doświadczenia rozwoju i dzielenia się wiedzą. Do standardowych szkoleń otwartych wracamy od lipca 2020 roku z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa (dystans, liczebność grupy, środki dezynfekujące i odpowiednie procedury).

Informacje o szkoleniu Narzędzia digital Employer Branding i Employee Advocacy

Działania Employer Branding i Employee Advocacy coraz częściej przyczyniają się do wzrostu zasięgu naszych treści marketingowych oraz produktowych a także zwiększenia ilości leadów w rekrutacji oraz wzrostu pozytywnych informacji o firmie.
Dlatego tak ważne jest poznanie możliwości, jakie dają nam narzędzia digital, które są używane przez aktualnych i przyszłych pracowników firmy. Platformy takie jak Facebook, Instagram czy LinkedIn wykorzystywane są przez większość firm. A co z działaniami SEO, ciekawą stroną „kariera” na www czy chatbotami? Dzięki szkoleniu zapoznasz się z nowoczesnymi narzędziami do komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej w firmie. Zyskasz możliwość przetestowania narzędzi do motywacji pracowników czy takie, które usprawniają dystrybucję. Zapoznamy się również ze statystykami, które szczegółowo przeanalizujemy.

Zapraszamy na szkolenie z doświadczonym konsultantem, mającym na koncie ponad 300 szkoleń z firmami takimi jak Bosch, COTY, FROSTA, TEB Academy, Codecool, Continental, Lasy Państwowe, Komisja Europejska i wiele innych.

Program szkolenia

indywidualne konsultacje

1 godzina indywidualnych konsultacji po szkoleniu

Po szkoleniu masz 1 godzinę indywidualnych konsultacji online z trenerem, do wykorzystania przez rok od zakończenia szkolenia.

Dla kogo jest to szkolenie?

Osób zainteresowanych Employer oraz Personal Brandingiem

Chcących budować zarówno rozpoznawalność marki osobistej jak również firmowej.

HR managerów

Zainteresowanych poznaniem potencjału  narzędzi LinkedIn Recruiter.

Pracowników działów sprzedaży

Poszukujących informacji dotyczących zaawansowanych funkcjonalności takich jak Linkedin Sales Navigator i pakietów Premium.

Content managerów

Szukających wskazówek dotyczących publikacji na LinkedIn i planu recyklingu treści.

Dowiedz się więcej o naszych szkoleniach online

Skontaktuj się z nami

Podobne szkolenia

Na jakim etapie jesteś?