0
EN
szkolenia otwarte

Ocena szkolenia ()

Inne terminy tego szkolenia w Krakowie w Warszawie Online

Już wkrótce podamy kolejne terminy!

Jeśli zależy Ci na szkoleniu w bliższym czasie skontaktuj się z nami

Jak odbywają się nasze szkolenia w obliczu COVID-19?

Przygotowaliśmy dla Was wiele nowych tematów kursów wideo online, a nasze standardowe szkolenia prowadzimy w formie webinarów live w planowanych terminach. W trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo, dołączamy do akcji #zostańwdomu, równocześnie dbając o możliwie najlepsze zdalne doświadczenia rozwoju i dzielenia się wiedzą. Do standardowych szkoleń otwartych wracamy od lipca 2020 roku z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa (dystans, liczebność grupy, środki dezynfekujące i odpowiednie procedury).

Informacje o szkoleniu Performance Marketing

Performance Marketing stał się nowym standardem aktywności biznesowej w internecie. Dlatego efektywne podejście do planowania i realizacji działań online staje się jedną z kluczowych kompetencji współczesnego marketera. W trakcie szkolenia Performance Marketing uczestnik otrzyma praktyczną wiedzę nt. prowadzenia aktywności marketingowych w sposób efektywny, co jest szczególnie ważne przy działaniach płatnych. Samodzielny pomiar skuteczności poszczególnych kanałów, narzędzi, systemów czy nawet pojedynczej reklamy oraz aktywne inicjowanie działań optymalizacyjnych, podnoszących ustalone KPI, to tylko przykładowe umiejętności jakie można nabyć w trakcie szkolenia. Marketing efektywnościowy to również przygotowanie marketera do przejęcia świadomej kontroli nad wydatkami reklamowymi w sieci, wynikiem czego powinny być lepsze i bezpieczne decyzje biznesowe.

Program szkolenia

indywidualne konsultacje

1 godzina indywidualnych konsultacji po szkoleniu

Po szkoleniu masz 1 godzinę indywidualnych konsultacji online z trenerem, do wykorzystania przez rok od zakończenia szkolenia.

Dla kogo jest to szkolenie?

Digital Managerów

chcących pogłębić swoją wiedzę dotyczącą działań efektywnościowych w Digital Marketingu.

Managerów działu marketingu

chcących maksymalizować zyski z prowadzonych działań w Performance Marketingu.

Pracowników i właścicieli e-commerce

których strona internetowa jest głównym kanałem sprzedaży produktów/usług.

 

Opinie naszych uczestników

Dowiedz się więcej o naszych szkoleniach online

Skontaktuj się z nami

Podobne szkolenia

Na jakim etapie jesteś?