Zamknij

Nasz serwis wykorzystuje cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

. Szkolenie Twitter Cena: zł + 23% VAT Rekrutacja zakończona

. – .,

Szkolenie Twitter

Cena: od zł + 23% VAT
Miejsca:

Informacje o szkoleniu

Twitter w Polsce cieszy się coraz większą popularnością. Jest nie tylko doskonałym źródłem informacji, ale też platformą budowania wizerunku zarówno dla osób publicznych, jak i marek czy instytucji. Skuteczne działania na Twitterze oznaczają również możliwość nawiązywania nowych kontaktów biznesowych - szczególnie, gdy interesuje nas skala globalna. Nasze szkolenie pozwoli Ci nie tylko poznać Twittera od A do Z, ale również wykorzystać tę wiedzę w praktyce, zarówno w budowaniu strategii dla marki, jak i własnego wizerunku - jako eksperta.

Do kogo skierowane jest szkolenie

Szkolenie kierujemy przede wszystkim do specjalistów ds. marketingu, e-marketingu, brand managerów, managerów ds. komunikacji, właścicieli przedsiębiorstw - tych, którzy chcą lepiej poznać i zrozumieć zasady działania serwisu społecznościowego Twitter. Szkolenie dostarczy wiedzy w jaki sposób wykorzystać potencjał Twittera w budowaniu strategii dla swojej marki i jak kreować content w tym kanale społecznościowym.

Mapa szkolenia

Profil trenera

Prowadzący Łukasz Dębski

Od 8 lat związany zawodowo z nowymi mediami. Pracował w Agencji 121PR oraz Isobar Poland, gdzie zajmował się tworzeniem strategii obecności marki w social media (szczególnie Facebook) oraz kontaktem z liderami opinii.

Łukasz Dębski

Digital Marketing Consultant

For 9 years he is working in social media area. For over 7 years he worked in SM Agencies: 121PR and Socializer/Isobar Poland, where he was responsible for communication, adverts and strategy for clients like Mercedes, LEGO, citibank. In Socjomania he is social media trainer. He uses his knowledge to help people to better understand most popular social media services.

Sprawdź naszą wiedzę

Miejsce szkolenia

Opinie uczestników 3 opinie

Wiktor JarkaSzkolenie było ciekawe i wartościowe, w bardzo przyjaznej atmosferze :-). Największą wartością dla mnie było to, że szkolenie pozwoliło mi przełamać mentalną barierę przed używaniem Twittera i poczucie, że wiem co robię. Zdecydowanie poleciłbym każdemu, kto chciałby być bardziej aktywny na Twitterze, a wydaje mu się, że to nie jest medium dla niego :-). Katarzyna MaksymowiczSzkolenie z Łukaszem dedykowane było Twitterowi, jednak zakres poruszonych tematów znacznie wykroczył poza jeden portal. Byliśmy sam na sam, dzięki czemu mogłam liczyć na indywidualne podejście i "konsultacyjną" formę spotkania, którego tematykę i omawiane przykłady dostosowaliśmy dokładnie do moich potrzeb. Bardzo fajnie, że Łukasz zawczasu przygotował się do szkolenia pod kątem tego, czym się zajmuję - feedback dotyczący moich dotychczasowych działań i rekomendacje dotyczące kolejnych były celne i przydatne. To już moje drugie szkolenie z Socjomanią, i po raz kolejny mogę śmiało powiedzieć, że była to dobra inwestycja i bardzo pozytywne doświadczenie. Arakadiusz KotulaMoim zdaniem szkolenie bylo jak najbardziej w porządku. Coś czego mi brakowalo to omówienie panelu Twitter Ads wraz z ćwiczeniami praktycznymi, ale zajmiecie się tym pewnie, jak już będzie on dostepny w Polsce.

Wczytaj więcej

Rejestracja

Zostaw kontakt do siebie. Odezwiemy się w przeciągu 24h.

* pola wymagane

Z przyjemnością odpowiem na wszelkie Państwa pytania.

Digital Marketing Concierge Michał Macherzyński 539 993 211