0
EN
konsulting

#Digitalk

Merytoryczne, inspirujące lub narzędziowe
2-godzinne spotkanie dla Twojego zespołu online lub w Twoim biurze. Dostarcza kompleksowej wiedzy w skondensowanej formie.

Czym jest #digitalk?
 

Jednym z najważniejszych wyzwań zespołu Socjomanii jest stały rozwój i zdobywanie nowej wiedzy. Długo szukaliśmy takiej formy, która w sposób przystępny, elastyczny i dostępny, dostarczy inspiracji, wiedzy lub refleksji na temat digitalizacji i digital marketingu uniwersalnej grupie. Znaleźliśmy ją współpracując z naszymi klientami i partnerami, którzy mierzyli się z takim samym wyzwaniem.

Zaprojektowane w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów

Zaczęliśmy projektować i przeprowadzać skondensowane prelekcje merytoryczne i/lub inspiracyjne, które w szybki i konkretny sposób dostarczały wiedzy dowolnej wielkości zespołom naszych klientów. 

 

 

Forma dopasowana do Twojego zespołu

Digitalk to 2-godzinna prezentacja wygłoszona przez konsultanta Socjomanii w wybranym przez Ciebie terminie (co powiesz na kreatywne śniadanie lub dawkę wiedzy po 17:00?), miejscu (w Twoim biurze lub w naszej krakowskiej/warszawskiej przestrzeni) dla dowolnej ilości osób (Twojego działu lub całej firmy, a może dla Twoich partnerów, z którymi współpracujesz)?

Dajemy Ci oczekiwane efekty

Forma ta pozwala, by zainspirować zespół do zmian, wskazać kierunek rozwoju branży, wytłumaczyć ideę digitalizacji, zdefiniować nową metodykę pracy lub taktyki, które może zastosować w celu podniesienia swojej efektywności od kolejnego dnia w pracy.

Jaki temat Cię interesuje?

Wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie tematy, które nie tylko dostarczą cennych inspiracji dla Twojego zespołu, ale i wiedzy oraz kompetencji.

Zobacz dostępne tematy:

>> Katalog tematów

Przykłady tematów #digitalk

Trenerzy prowadzący digitalki

#Digitalk Czym nie jest digitalizacja? 

Martyna Tarnawska, prezentacja wygłoszona na Socjoevent7

40:00

Masz pytania na temat naszych usług?
Zostaw nam kontakt do siebie

Zaznacz pole powyżej*

Katarzyna Młynarczyk

[email protected]

668 059 259

Odezwę się w ciągu 24h

Na jakim etapie jesteś?