0
EN

Szkolenia otwarte

Rozwiń wszystkie odpowiedzi
Co potrzebuję mieć ze sobą na szkoleniu otwartym?
Nie zapomnij komputera, ponieważ szkolenia prowadzimy w formie warsztatowej wykorzystując często narzędzia internetowe.
Kiedy najpóźniej mogę zapisać się na szkolenie?
Rezerwacja miejsca na szkoleniu odbywa się na podstawie opłaconej faktury proforma, a w szkoleniu może wziąć udział maksymalnie 7 uczestników. W związku z tym o zapisie na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń.
Czy po szkoleniu otrzymujemy certyfikat?
Po szkoleniu każdy z uczestników otrzymuje imienny certyfikat w formie papierowej opatrzony logo Socjomanii oraz certyfikat elektroniczny, który można dodać do swojego profilu na LinkedIn.
Czy podczas szkolenia pracujemy na własnych kontach?
Każdy z uczestników może podczas zajęć pracować na własnym koncie w omawianych narzędziach, dzięki czemu ma możliwość wdrażania zdobytej podczas szkolenia wiedzy. Jeżeli nie posiada konta w danym narzędziu z pewnością warto je założyć przed szkoleniem. Na zajęciach z Google AdWords oraz Google Analytics uczestnicy mają możliwość pracy na kontach demo udostępnianych przez trenera.
Czy to szkolenie jest dla mnie?
Na to pytanie chętnie odpowiedzą nasi Concierge, do których numer telefonu i adres mailowy znajdziesz w zakładce kontakt.
Czy mogę skorzystać z więcej niż jednej godziny konsultacji?
Tak. Podczas rejestracji na szkolenie, w koszyku możesz dodać dodatkowe godziny konsultacji.
Możesz je również dokupić po szkoleniu kontaktując się indywidualnie z Concierge. Liczba pytań nie jest ograniczona. Po opłaceniu abonamentu w wysokości 299 zł netto uczestnik ma dostęp do grupy przez rok. Jeżeli pytanie nie nadaje się do przedyskutowania na forum publicznym można zadać je prywatnie poprzez fanpage Socjomanii: http://facebook.com/socjomania
Czy mogę zapisać na szkolenie więcej niż jedną osobę?
Tak. Zapisując kolejną osobę zapisujesz ją z 10% zniżką (5% w przypadku szkoleń DMI).
Czy to szkolenie jest dla mnie?
Na to pytanie chętnie odpowiedzą nasi Concierge, do których numer telefonu i adres mailowy znajdziesz w zakładce Kontakt :)
Kiedy mogę skorzystać z konsultacji po szkoleniu?
Konsultacje mogą się odbyć w naszym biurze w Krakowie, Warszawie lub online za pomocą wideokonferencji. Zalecamy by konsultacje odbywać w momencie, kiedy zaczynasz stosować wiedzę w praktyce. W ten sposób trener może się przygotować do konsultacji by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i dostarczyć praktycznych porad.
Czym jest Centrum Pomocy?
Socjomania - centrum pomocy to zamknięta grupa dla osób, które wykupiły roczny pakiet konsultacji. Na grupie można zadawać dowolne pytania dotyczące digital marketingu. Konsultanci Socjomanii udzielają odpowiedzi ASAP lub też informują o spodziewanym czasie udzielenia odpowiedzi, jeżeli pytanie wymaga pozyskania dodatkowych informacji. Liczba pytań nie jest ograniczona. Po opłaceniu abonamentu w wysokości 299 zł netto uczestnik ma dostęp do grupy przez rok. Jeżeli pytanie nie nadaje się do przedyskutowania na forum publicznym można zadać je prywatnie poprzez fanpage Socjomanii: http://facebook.com/socjomania
Gdzie odbywają się szkolenia?
Nasze szkolenia prowadzimy w dwóch lokalizacjach - w Warszawie przy ulicy Białostockiej 22/3 oraz w Krakowie przy ulicy Świętego Filipa 16/7.
Czy w okolicy sali szkoleniowej znajduje się parking?
W Warszawie w okolicy naszej sali szkoleniowej nie ma strefy płatnego parkowania. 
W związku z brakiem prywatnego parkingu poszukiwanie miejsca może być uciążliwe, ale istnieje możliwość pozostawienia samochodu w Galerii Wileńskiej.
 W Krakowie w okolicy naszej sali szkoleniowej obowiązuje strefa płatnego parkowania. Poszukiwanie miejsca może być uciążliwe, jest możliwość pozostawienia samochodu w Galerii Krakowskiej lub na prywatnych parkingach przy ul. Św. Filipa.
Kiedy najpóźniej mogę zrezygnować ze szkolenia?
W przypadku rezygnacji z uczestnictwa, zgłoszonej najpóźniej na 10 dni roboczych przed datą rozpoczęcia szkolenia, możliwy jest udział w szkoleniu w kolejnym jego terminie. W przypadku powiadomienia o rezygnacji na mniej niż 10 dni roboczych przed szkoleniem, Zamawiający ponosi jego pełne koszty i nie ma możliwości wzięcia udziału w kolejnym jego terminie z wyjątkiem sytuacji, gdy powodem rezygnacji jest udokumentowane zdarzenie losowe (wypadek, choroba, siła wyższa) większości jego uczestników.

Szkolenia dedykowane

Rozwiń wszystkie odpowiedzi
Ile maksymalnie osób może brać udział w szkoleniu dedykowanym?
Bardzo dużo zależy od celu i formy szkolenia. Jeśli szkolenie ma przyjąć formę warsztatową maksymalna liczba osób biorących w szkoleniu to 8 osób.
Co jeśli grupa, którą chce przeszkolić jest liczna?
W zależności od liczebności grupy, celu i formy szkolenia, doradzamy podział na równoległe grupy szkoleniowe po 7-8 osób.
Czy szkolenie może odbywać się w siedzibie mojej firmy?
Tak, jak najbardziej. Realizujemy szkolenia dedykowane w siedzibach firm zamawiających usługi szkoleniowe.
Kiedy ustalany jest termin szkolenia?
Termin ustalamy na drodze negocjacji po zaakceptowaniu konspektu - wg dostępności danego trenera oraz możliwości obecności wszystkich członków Twojego zespołu, których chcesz przeszkolić.
Ile kosztuje 1 dzień szkolenia dedykowanego?
Wiele zależy od celu szkolenia, sytuacji wyjściowej i oczekiwanych efektów. Jeden dzień szkolenia (6-7h) to zwykle koszt min. 3000 zł netto.
Czy mogę zamówić szkolenie dedykowane dla jednej osoby?
Tak, szkolenie wówczas przyjmuje formę konsultacji indywidualnych.

Strategia digital

Rozwiń wszystkie odpowiedzi
Ile kosztuje strategia?
Strategie, które tworzymy są zawsze wyceniane indywidualnie, ceny rozpoczynają się od 30 tysięcy złotych.
Ile trwa przygotowanie strategii?
W zależności od sytuacji może to być czas miesiąca lub nawet kilku miesięcy.
Czy mogę sobie wybrać realizowane kroki strategii?
Aby odpowiednio przeprowadzić proces strategiczny, należy przejść poprzez wszystkie jego kroki. Jedynym etapem, który może być realizowany oddzielnie jest audyt (analiza sytuacji).
Co dzieje się po przygotowaniu strategii?
Możemy pomóc Twojemu zespołowi ją wdrożyć lub przeszkolić go odpowiednio, aby mógł ją samodzielnie zrealizować. Jeśli chcesz oddać działania agencji, możemy pomóc Ci ją wybrać.
Czy przed przygotowaniem strategii muszę mieć określony budżet na jej realizację?
Istnieją dwa modele działania: możesz określić swój nieprzekraczalnybudżet na wstępie lub oddać nam możliwość zaproponowania optymalnego budżetu do określonych wcześniej przez Ciebie celów.
Czy proces powstawania strategii wymaga mojego wkładu?
Oczywiście. Powstanie dobrej strategii wymaga współpracy obu stron. To Ty ustalasz cele komunikacyjne i biznesowe oraz dostarczasz nam niezbędnych informacji o swojej marce.

Inne

Rozwiń wszystkie odpowiedzi
Jak realizowane są konsultacje indywidualne?
W formie zdalnej, korzystany z narzędzi Skype lub Google Hangouts, które umożliwiają nie tylko video rozmowę, ale także udostępnianie pulpitu.
Co trzeba zapewnić w sali, jeśli szkolenie odbywa się u mnie w firmie?
Dostęp do sieci wi fi dla każdego uczestnika szkolenia, projektor i ekran lub duży telewizor z możliwością podpięcia do komputera, flipchart z pisakami lub tablica suchościeralna, głośniki.
Co powinien mieć na szkolenie otwarte?
Dobre nastawienie, motywację i komputer :-) w naszych salach szkoleniowych zapewniamy wi fi i całą resztę niezbędników ;-)
Na ile wcześniej należy się zgłosić, aby zapisać się konsultacje?
Im wcześniej, tym lepiej. Dyżury są regularnie zaplanowane, ale cieszą się dużym zainteresowaniem. Zwykle wystarczy 2-3 tyg. przed.
Jestem beneficjentem KFS lub Urzędu Pracy, na które szkolenie mogę się zapisać w ramach tego źródła finansowania?
Socjomania jest wpisana Rejestru Instytucji Szkoleniowych i realizuje 6-tygodniowe kursy we współpracy z Digital Marketing Institute: Digital Marketing oraz Strategy & Planning.
Czy egzamin i jego koszt są integralną częścią certyfikowanych kursów DMI?
Egzamin nie jest obligatoryjną częścią kursu - przeprowadzany jest poza Partnerem Edukacyjnym DMI w centrach egzaminacyjnych Pearson VUE (5200 punktów w 175 krajach). Koszt podejścia do egzaminu jest już wliczony w całościowy koszt kursu podany na stronie.
Jaką muszę mieć wiedzę?
Zastanawiasz się czy ten kurs jest dla Ciebie? Skorzystaj z narzędzia DMI i sprawdź swoją wiedzę! Przekonaj się ile wiesz o digital marketingu. Wyniki testu pozwolą Ci lepiej poznać obszary, które musisz udoskonalić - sprawdź!

Masz pytania na temat naszych usług?
Zostaw nam kontakt do siebie

Zaznacz pole powyżej*

Michał Macherzyński

[email protected]

539 993 211

Odezwę się w ciągu 24h

Na jakim etapie jesteś?