0
EN

Szkolenia dedykowane online

Formę szkolenia zawsze dopasowujemy do oczekiwań i poziomu wiedzy uczestników.

Dla kogo są szkolenia dedykowane?

Zespołów

Realizujemy szkolenia dedykowane, projektowane na miarę potrzeb Twojego zespołu.

Firm i instytucji

Nawiązujemy długofalową współpracę. Obserwujemy i podpowiadamy rozwiązania. 

Przeszkolimy Twój zespół z

media planningu

digital marketingu

personal/employer brandingu

zarządzania zespołem digital

analityki internetowej

service design

design thinking

strategii digital

social media marketingu

trendów w digitalu

 

Pomożemy Ci ocenić poziom wiedzy w zespole i ułożyć plan działania.

Skontaktuj się z nami

Zobacz przykładowe programy naszych szkoleń i znajdź coś dla siebie i swojego zespołu

Zobacz katalog szkoleń

Szkolenia dedykowane prowadzimy w dwóch modelach: tradycyjnym i online

Dowiedz się, czym się różnią

Twoi pracownicy działają w trybie home office i obawiasz się niższej produktywności? Zaplanuj dla nich szkolenia online i wykorzystaj najbliższy czas na zdobywanie potrzebnych Wam kompetencji. Rozwijaj zespół zdalnie!

Nasze szkolenia online pozwalają na intensywną naukę w elastycznej formie, spersonalizowanej pod uczestnika. Korzystamy z rozwiązań i platform, które umożliwają stworzenie zarówno w wersji interaktywnej - webinara, jak i szkolenia online osadzonego na naszej platformie e-learningowej. Daje to możliwość dostępu do wiedzy zarówno indywidualnym uczestnikom jak i całym zespołom.

 

dedykowana platforma online
mierzenie progresu nauki
elastyczna formuła nauki
stały dostęp do materiałów
circles
Korzyści Szkolenie online
Korzyści Szkolenie stacjonarne
intensywne szkolenie
praca zespołowa
bezpośredni kontakt z trenerem
działanie na wybranych case studies

Dla kogo są te szkolenia?

Zastanawiasz się, ktore szkolenie będzie dla Ciebie najlepsze? Poznaj najważniejsze cechy każdego z nich

 

Elastyczna formuła

Idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują intensywnych dawek wiedzy, możliwych do przyswojenia w dowolnym miejscu i czasie.

 

Analiza i śledzenie progresu
 

Nasza platforma daje możliwość śledzenia progresu, monitoringu aktywności i efektów, wymiany informacji i komunikacji z trenerem.

 

Czas

Dajemy uczestnikom możliwość indywidualnej nauki, ponieważ wiemy, że chroniczny brak czasu to bolączka każdego zespołu.

 

 

 

Współpraca

Podczas szkolenia stacjonarnego wszelkie problemy rozpracowujemy wspólnie i razem dochodzimy do najlepszych rozwiązań.

 

Natężenie

Intensywność, skoncentrowanie uwagi w określonym czasie oraz wzmożona praca nad danym problemem, to elementy, na które kładziemy szczególny nacisk. 

 

Integracja

Organizując szkolenie stacjonarne, tworzymy także dodatkową okazję do pracy zespołowej, wymiany doświadczeń i wspólnej nauki.

 

 

Jak wygląda proces?

Dowiedz się, jak krok po kroku wygląda proces szkolenia dedykowanego!

Jak wygląda proces ?

Badanie potrzeb

Aby zaprojektować odpowiednią ścieżkę rozwojową dla Twojej organizacji, składającą się z modułów online, musimy wspólnie określić sytuację wyjściową, poziom grupy, potrzeby i cele.

Nasz zespół może przygotować model łączący webinar - konsultacje online live z trenerem oraz dostęp do platformy e-learningowej.

Szczegółowa propozycja i wycena

Na podstawie pozyskanych informacji oraz ewentualnego testu wiedzy członków Twojego zespołu, zaprojektujemy kolejne kroki ścieżek rozwojowych. 

Dostęp do platformy online

Nasza platforma online jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Po otrzymaniu dostępu i założeniu kont Ty i Twój zespół możecie w pełni korzystać z przygotowanych dla Was materiałów. Ścieżki, które dla Was zaprojektujemy, podzielone są według zagadnień na przejrzyste moduły. Materiały tam umieszczone, można przeglądać online lub pobrać na dysk.

Platforma daje też możliwość prowadzenia dyskusji pod każdym z zagadnień, więc cały zespół może wymieniać się doświadczeniami oraz opiniami w trakcie trwania procesu nauki.

Testy wiedzy

Po każdym zakończonym module możesz sprawdzić poziom Twojej wiedzy i ewentualnie powrócić do poprzednich materiałów.

Jeśli w trakcie kursu pojawią się dodatkowe pytania, trener jest do Twojej dyspozycji w trybie online, na bieżąco śledzi Twoją pracę na platformie, dodaje komentarze i wskazówki do poszczególnych modułów oraz bierze udział w dyskusji.

Analityka i monitoring progresu

Nasza platforma online daje możliwość monitorowania aktywności uczestników ścieżki rozwojowej. Dzięki śledzeniu obecności użytkowników na platformie, ich aktywności w poszczególnych lekcjach, progresu nauki i jej efektów, możesz na bieżąco koordynować proces edukacji. Masz dostęp do danych i raportów.

To duża przewaga naszych szkoleń nad innymi formatami szkoleń online. 

Jak wygląda proces ?

Badanie potrzeb

Przygotowanie dedykowanego szkolenia lub cyklu szkoleń, nierozerwalnie wiąże się z dokładnym zbadaniem potrzeb Twoich i Twojego zespołu. Zazwyczaj odbywa się to w trakcie rozmowy telefonicznej, ale czasami niezbędne jest spotkanie z całym zespołem. 

Propozycja programu i wycena

W oparciu o pozyskane wcześniej informacje, przygotujemy spersonalizowaną ofertę zawierającą założenia szkolenia, wstępną propozycję programu z podziałem na zagadnienia oraz czas poszczególnych modułów. Zaproponujemy również trenera, który przeszkoli Twój zespół.

Po zapoznaniu się z naszą wstępną ofertą, możemy dokonać modyfikacji poszczególnych jej elementów. Ostateczny konspekt to wynik naszej wspólnej pracy.

Przygotowanie trenera

Nasz trener przygotowuje indywidualnie zaprojektowane ćwiczenia, dokonuje analizy działań marek z Twojej branży oraz ocenia dotychczasową komunikację Twojej marki, przygotowując konkretne wskazówki gotowe do wdrożenia. 

Szkolenie

W zależności od oferty, Twoje szkolenie może trwać jeden lub kilka dni, a może to być też proces rozwojowy rozłożony w czasie.

Nasz trener realizuje z Twoim zespołem wybrane zagadnienia, przeprowadza warsztaty i praktyczne ćwiczenia. Każdy z uczestników otrzymuje dostęp do materiałów omawianych na zajęciach.

Ewaluacja działań

Po zakończonym szkoleniu masz możliwość dokonania ewaluacji wiedzy zespołu i wdrożonych rozwiązań. W tym celu proponujemy sesje konsultacyjne, na których odpowiemy na dodatkowe pytania oraz omówimy podjęte działania.

Dostosujemy program do potrzeb Twojego zespołu

Skontaktuj się z nami

Poznaj naszych trenerów

Masz pytania na temat naszych usług?
Zostaw nam kontakt do siebie

Zaznacz pole powyżej*

Katarzyna Zięba

[email protected]

728 533 914

Odezwę się w ciągu 24h

Na jakim etapie jesteś?