Zamknij

Nasz serwis wykorzystuje cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Jesteśmy zespołem profesjonalnych socjomaniaków żyjących w dwóch światach2240klientów zaufało nam

CEO Katarzyna Młynarczyk

Razem z Bartkiem współtworzy Socjomanię jako CEO. Od ponad 8 lat związana zawodowo z promocją i budowaniem wizerunku firm i marek z różnych sektorów. Jeden z czterech trenerów Digital Marketing Institute w Polsce. Specjalizuje się w serwisie Linkedin oraz social media dla branży fashion i e-commerce. Tworzy audyty, strategie obecności w social media i PR, pomaga agencjom zagranicznym jako konsultant ds. wdrożenia projektów na polski rynek. Z wykształcenia edytorka (Uniwersytet Jagielloński), z pasji - marketingowiec, redaktorka i szkoleniowiec. Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu i AGH w Krakowie. Kierownik studiów „Nowy Marketing” na Collegium Da Vinci w Poznaniu.

The Vice Bartłomiej Rak

Specjalizuje się w planowaniu strategii digital oraz zarządzaniu projektami internetowymi. Współprowadzi spółkę konsultingowo-szkoleniową Socjomania Sp. z o.o., w ramach której tworzy strategie i edukuje z zakresu działań w nowych mediach. Certyfikowany trener Digital Marketing Institute. Prowadził zajęcia na Akademii Leona Koźmińskiego, AGH, WSE, WSB oraz WSIZ. Kurator branżowego newslettera #prasowka. Autor artykułów o social media marketingu, które ukazały się w Marketingu w Praktyce, Marketerze+ oraz Online Marketing Polska. Zafascynowany internetem i prawie uzależniony od komunikacji za jego pośrednictwem.

Digital Marketing Concierge Monika Orłowska

Nie ma dla niej spraw nie do rozwiązania i rozmów nie do przeprowadzenia. Z marketingiem internetowym związana od 2006 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując najpierw dla agencji interaktywnych, następnie samodzielne tworzyła i realizowała strategie marketingowe jako marketing manager. Z wykształcenia socjolog. W 2014 ukończyła kurs managerski mini MBA. Po godzinach współtworzy Fundację Wspierania Przedsiębiorczości - Activus Promptus. W Socjomanii trzyma pieczę nad zadowoleniem klientów. Prywatnie: kocha muzykę wszelaką i powieści SF.

Digital Marketing Consultant Szymon Lisowski

Doświadczenie zdobywał pracując w jednej ze śląskich spółek, gdzie odpowiedzialny był za stworzenie i wdrożenie strategii obecności marki w mediach społecznościowych, budowanie jej wizerunku, a także za działania marketingowe i reklamowe. Współpracował jako konsultant ds. reklamy internetowej m.in. z podmiotami z branży IT, e-commerce oraz travel. W Socjomanii prowadzi szkolenia i konsultacje z zakresu marketingu w social media, specjalizuje się w Facebook Ads. Szymon jest także najmłodszym na świecie trenerem Digital Marketing Institute.

Digital Marketing Consultant Łukasz Dębski

Od 8 lat związany zawodowo z nowymi mediami. Pracował w Agencji 121PR oraz Socializer (obecnie Isobar Poland), gdzie zajmował się tworzeniem strategii obecności marki w social media (szczególnie Facebook), analizami, raportami oraz kontaktem z liderami opinii. Aktywny trener w tematyce social media oraz bloger - autor bloga Infosocialmedia.pl, w którym porusza tematykę popularnych serwisów społecznościowych.

Digital Marketing Concierge Katarzyna Zięba

Absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej, pierwszej edycji specjalności E-gospodarka. Pierwsze kroki stawiała jeszcze na studiach, w mediach studenckich w swojej Alma Mater. Dalej, przez ponad dwa lata zdobywała doświadczenie zawodowe w branży konsultingowej. Prowadziła projekty badań marketingowych i analiz rynku. W kontakcie sprzedawca-klient czuje się jak ryba w wodzie, choć cały czas jeszcze zgłębia tajniki Customer Relationship Management. Prywatnie uczestnik i obserwator zjawisk społecznych w dobie społeczeństwa sieciowego oraz zapalona rowerzystka.

Digital Marketing Consultant Martyna Tarnawska

Najmłodszy trener w Socjomanii; przygotowuje szkolenia dotyczące nowych, szybkich aplikacji i portali społecznościowych dedykowanych millenialsom Światem Internetu i nowych technologii zainteresowana niemal od urodzenia (czyli od kiedy na świecie pojawiła się pierwsza strona internetowa). Doświadczenie zdobywała pracując w Brand24 jako communty manager, gdzie zajmowała się kontaktem z mediami, blogosferą i poszukiwaniem nowego sposobu dotarcia do klientów epoki mediów społecznościowych oraz jako grafik w interaktywnej agencji reklamowej, gdzie współprowadziła kampanie reklamowe na Facebooku klientów z różnych sektorów i przygotowywała dla nich strategie oraz materiały reklamowe. Miłośniczka designu, włoskich podróży i nowych technologii.

Web & Graphic Designer Magdalena Ruta

Z wykształcenia architekt, z zamiłowania webdesigner. Świat e-commerce i social media poznawała jako Manager Marketingu we włoskim dziale International Coupons. Tajniki projektowania graficznego zgłębiała później jako freelancer, realizując się też jako ilustrator (współpraca z magazynem CD-Action). Wszystkie te pasje łączy w autorskim projekcie Sowulka. Po godzinach zajmuje się roślinami owadożernymi, kolekcjonuje kubki, maluje obrazy i szlifuje swój włoski.

Digital Marketing Consultant Maciej Wojtowicz

Jego zainteresowanie marketingiem internetowym rozpoczęło się na studiach, kiedy to działał w organizacji studenckiej. Następnie przerodziło się w pracę, głównie w agencjach interaktywnych, ale także po drugiej stronie, czyli w dziale marketingu firmy z branży IT.
Posiada ponad 4 letnie doświadczenie z różnych obszarów reklamy internetowej, głównie z SEO oraz Google AdWords. Stale rozwija swoją więdzę z zakresu analityki internetowej. Lubi podróżować, szczególnie w rejon basenu Morza Śródziemnego.

Digital Marketing Concierge Michał Macherzyński

Specjalista od zadań niewykonalnych. W życiu kieruje się hasłem „Impossible is nothing”. Z obsługą klienta związany od 4 lat, z którą zetknął się po raz pierwszy pracując jako Travel Coordinator na południu Europy. Swoje doświadczenie sprzedażowe budował na stanowisku New Business Specialist w jednej z krakowskich agencji interaktywnych. W wolnych chwilach przemierza świat poznając obce kultury i ich filozofie życia. Prywatnie fan wszelkiego rodzaju jedzenia, motoryzacji i muzyki.

Dotychczas wspierali nas w działaniach:

  • Marcin Niewęgłowski
  • Magda Laskowska-Burek
  • Monika Czaplicka
  • Natalia Dołżycka
  • Karina Swachta
  • Katarzyna Blak
  • Marzena Żeber
  • Justyna Kwiecień
  • Agnieszka Molęda