0
EN
case study

Selana

Pomagamy w rekrutacji agencji.

ikona

Jaki był problem?

Jubiler Selana prowadzący sklep internetowy z biżuterią poszukiwał profesjonalnego wsparcia z zakresu SEM i Social Media. W związku z tym zgłosił się do nas z potrzebą znalezienia agencji, która odpowie na potrzeby związane z pozycjonowaniem sklepu internetowego, działaniami płatnymi Google Adwords oraz prowadzeniem komunikacji i promocji w mediach społecznościowych rozpoczynając od działań na Facebooku.
Naszym zadaniem było przeprowadzenie całego procesu rekrutacji dwóch agencji specjalizujących w poszczególnych zagadnieniach.

ikona

Rozwiązanie?

Rozpoczynając od określenia dokładnych potrzeb i oczekiwań marki, podczas spotkania warsztatowego, zaplanowaliśmy cały proces rekrutacji. W procesie zaplanowaliśmy m.in. wybranie wstępnie rekomendowanych podmiotów, przygotowanie briefu do rozesłania, spotkania weryfikujące agencje, wspólne spotkania z klientem i przedstawicielami podmiotów, zadania weryfikujące podejście agencji do prowadzenia działań, zrozumienie marki oraz system oceny jak i pomoc w negocjacji oferty i umowy o współpracy.

ikona

Efekty?

Pozyskanie partnerów w postaci dwóch agencji specjalizujących się w działaniach z zakresu SEM oraz Social Media. Dzięki przeprowadzonej rekrutacji klient zyskał nie tylko spokój w procesie wyboru, ale również nabył dodatkową wiedzę i doświadczenie, które, jak sam powiedział, były dla niego niezwykle cenną wartością dodatkową z przebytego procesu.

Masz pytania na temat naszych usług?
Zostaw nam kontakt do siebie

Zaznacz pole powyżej*

Katarzyna Zięba

[email protected]

728 533 914

Odezwę się w ciągu 24h

Na jakim etapie jesteś?