0
EN

Blog o marketingu internetowym

10 grudnia 2013 | Małgorzata Kulka

Co słychać u Socjomaniaków?

Ostatnio baaaardzo dużo się u nas dzieje, dlatego postanowiliśmy przygotować małe zestawienie i przekazać Wam porcję dobrych wieści :) Mamy nadzieję, że przeczytacie z zaciekawieniem!

Czy wiecie, że do Socjomanii dołączyły niedawno dwie nowe osoby?

Poznajcie Gosię, która zajmuje się u nas szeroko pojętym PR-em. Dba o naszego bloga, prowadzi fanpage’a, tworzy newsletter i wyłapuje okazje, aby o Socjomanii było ciągle głośno ;)

Małgorzata Kulka.Małgorzata Kulka.

Przedstawiamy też Szymona, potocznie zwanego „Młodym”, który po zakończeniu stażu, zadomowił się u nas na dobre ;) Szymon jest dla nas ogromnym wsparciem w przygotowywaniu najlepszych programów szkoleniowych, wyszukiwaniu oryginalnych case studies i nowinek w social media. Pisze też ciekawe artykuły na naszego bloga.

Szymon Lisowski.Szymon Lisowski.

Powiedzcie Gosi i Szymonowi „Dzień Dobry” w komentarzu ;)

Czy wiecie, że od miesiąca mamy w zespole „nowego” trenera?

A jest nim Justyna, która ma na swoim koncie już 6 przeprowadzonych szkoleń i ciągle jej mało ;) Gdy wraca ze szkoleń (nawet bardzo zmęczona) zawsze z entuzjazmem i uśmiechem na twarzy opowiada jak było. Widać, że przekazywanie wiedzy w mediów społecznościowych daje jej bardzo dużą satysfakcję. Takiego trenera w naszym zespole nam trzeba! Justyna na swoim Twitterze pisze głównie o piłce nożnej i social media, a na konferencjach opowiada o tym, jak marki powinny działać w tym serwisie społecznościowym.

Justyna Kwiecień.Justyna Kwiecień.

Czy wiecie, że w najbliższym czasie możecie spotkać nas na kilku szkoleniach?

%SZKOLENIA%

Zainteresowani? A może Wasi znajomi szukają szkolenia z mediów społecznościowych? Piszcie do Moniki – na pewno odpowie na wszystkie pytania: [email protected].

Czy wiecie, że Monika Czaplicka, wydała swoją upragnioną książkę o kryzysach w social media?

Monika jest autorką kilkudziesięciu artykułów na naszym blogu i zaprzyjaźnioną z nami od lat Socjomaniaczką. Specjalizuje się w obserwowaniu i analizowaniu sytuacji kryzysowych w mediach społecznościowych. Od dawna pisze o tym na swoim blogu, aż w końcu postanowiła wydać książkę „Zarządzanie kryzysem w social media”. To kopalnia wiedzy o tym, jak stworzyć strategię antykryzysową, zarządzać kryzysem w trakcie jego trwania, a także jakie działania podjąć po jego zakończeniu. To wszystko z ogromną dawką case studies i oczywiście pozytywną dawką energii od autorki. Innymi słowy: must read!

Zarządzanie kryzysem w social media by Monika Czaplicka.Zarządzanie kryzysem w social media by Monika Czaplicka.

Czy wiecie, że w październiku i listopadzie pracowaliśmy nad mega ciekawymi projektami?

Szkoliliśmy zarówno małe firmy, jak i duże korporacje. Cieszymy się, że coraz częściej organizujemy dla nich szkolenia zamknięte i udzielamy konsultacji indywidualnych. Dzięki temu możemy skupić się na potrzebach konkretnych uczestników i sami też przy okazji się dużo uczymy. Oby tak dalej :)

Klienci Socjomanii w październiku.Klienci Socjomanii w październiku.

Klienci Socjomanii w listopadzie.Klienci Socjomanii w listopadzie.

A kolejna porcja newsów od Socjomaniaków już wkrótce. Stay tuned!

Czytaj również

blog1 blog2

Na jakim etapie jesteś?