0
EN

Pracuj z nami!

Jeśli szukasz pracy, w której nigdy nie będziesz się nudzić, nie zabraknie Ci wyzwań i wciąż będziesz się rozwijać - Socjomania jest miejscem dla Ciebie!

Jaka jest Socjomania?

 • Transparentna - nie mamy przed sobą biznesowych tajemnic, wiemy ile zarabiamy, jakie mamy koszty i potrzeby, jak rośniemy i jak zwalniamy. Wspólnie podejmujemy te łatwe i te trudniejsze decyzje.
   
 • Szczera - tacy jesteśmy wobec siebie, nie zawsze jest przyjemnie, ale zawsze szczerze - to nasza wielka wartość.
   
 • Konsekwentna - nie każdy z nas jest wizjonerem i potrafi określić nasz dalszy kierunek rozwoju, ale jeśli już wspólnie przyjmiemy jakąś wizję, trzymamy się jej mocno.
   
 • Ma doświadczenie - zespół Socjomanii to specjaliści z różnych branż z co najmniej kilkuletnim doświadczeniem. Swoje doświadczenie wykorzystujemy na szkoleniach, w audytach, strategiach, na konsultacjach i prezentacjach.
   
 • Nie boi się wyzwań - nie jestesmy robotami, nas też stresują trudne projekty i wystąpienia, ale chęć podejmowania wyzwań i mierzenie się z własnymi słabościami to nasz chleb codzienny :)
   
 • Fajna - każdy jest inny, ma swoje pasje, w coś wierzy, ma jakieś podejście do różnych spraw, ale w tym nasza fajność, lubimy się wszyscy, szczerze. Cenimy i szanujemy. W tym nasza siła.
   
 • Nastawiona na rozwój - nie stoimy w miejscu, czytamy, sprawdzamy, próbujemy, testujemy, ciągle coś wymyślamy. Lubimy mówić o czymś, co sami przeklikaliśmy, sprawdziliśmy i wiemy, jak działa.
   
 • Pozytywna - tylko w radosnym zespole, kreatywność osiąga wysoki poziom, a uśmiechnięty i zadowolony pracownik, to dobry pracownik.
   
 • Nowoczesna - tak, mamy sporo gadżetów i dobrzy sprzęt, na którym pracujemy. Ale mamy przede wszystkim nowoczesne podejście, nie trzymamy się ustalonego kiedyś modelu, często wychodzimy poza standardowe ramy, rozwijamy kompetencje, zdobywamy wiedzę za granicą i staramy się aplikować w nasze projekty.
   
 • Pracowita - nie mamy czasu na pogaduszki w trakcie pracy, na długie spotkania przy ekspresie do kawy i „godzinne” przerwy na obiad trwające od 13:00 do 16:00. Czasami jesteśmy częściej w pociągu, niż w biurze. Ale wzajemnie się napędzamy pilnujemy i działamy zespołowo, bo mamy z tego satysfakcję.

   

 

 

Wyjazd integracyjno-szkoleniowy nr 5

Zobacz co Cię czeka :)

1 min

Kogo szukamy?

Konsultant ecommerce

Najlepiej taki, który przeszedł ścieżkę od stanowisk marketingowych do biznesowych.

Digital Marketing Consultant (Facebook)

Wymiatacz w ekosystemie Facebooka (FB, Instagram, Messenger) ze szczególnym uwzględnieniem Adsów

Digital Strategy Manager

Strateg z badawczym zacięciem i doświadczeniem w digitalu.

Media Planner

Ogarniający więcej niż tylko display.

Aplikuj!

Zgłoszenia z linkiem do profilu na LinkedIn i z kilkoma słowami o sobie wyślij mailem na [email protected].

Na jakim etapie jesteś?