0
EN

Pracuj z nami!

Jeśli szukasz pracy, w której nigdy nie będziesz się nudzić, nie zabraknie Ci wyzwań i wciąż będziesz się rozwijać - Socjomania jest miejscem dla Ciebie!

Jaka jest Socjomania?

Transparentna 

Nie mamy przed sobą biznesowych tajemnic, wiemy ile zarabiamy, jakie mamy koszty i potrzeby, jak rośniemy i jak zwalniamy. Wspólnie podejmujemy te łatwe i te trudniejsze decyzje.

Szczera

Tacy jesteśmy wobec siebie, nie zawsze jest przyjemnie, ale zawsze szczerze - to nasza wielka wartość.

Konsekwentna

Nie każdy z nas jest wizjonerem i potrafi określić nasz dalszy kierunek rozwoju, ale jeśli już wspólnie przyjmiemy jakąś wizję, trzymamy się jej mocno.

Ma doświadczenie

Zespół Socjomanii to specjaliści z różnych branż z co najmniej kilkuletnim doświadczeniem. Swoje doświadczenie wykorzystujemy na szkoleniach, w audytach, strategiach, na konsultacjach i prezentacjach.

Nie boi się wyzwań 

Nie jestesmy robotami, nas też stresują trudne projekty i wystąpienia, ale chęć podejmowania wyzwań i mierzenie się z własnymi słabościami to nasz chleb codzienny :)

Fajna

Każdy jest inny, ma swoje pasje, w coś wierzy, ma jakieś podejście do różnych spraw, ale w tym nasza fajność, lubimy się wszyscy, szczerze. Cenimy i szanujemy. W tym nasza siła.

Nastawiona na rozwój

Nie stoimy w miejscu, czytamy, sprawdzamy, próbujemy, testujemy, ciągle coś wymyślamy. Lubimy mówić o czymś, co sami przeklikaliśmy, sprawdziliśmy i wiemy, jak działa.

Pozytywna

Tylko w radosnym zespole, kreatywność osiąga wysoki poziom, a uśmiechnięty i zadowolony pracownik, to dobry pracownik.

Nowoczesna

Tak, mamy sporo gadżetów i dobrzy sprzęt, na którym pracujemy. Ale mamy przede wszystkim nowoczesne podejście, nie trzymamy się ustalonego kiedyś modelu, często wychodzimy poza standardowe ramy, rozwijamy kompetencje, zdobywamy wiedzę za granicą i staramy się aplikować w nasze projekty.

Pracowita

Nie mamy czasu na pogaduszki w trakcie pracy, na długie spotkania przy ekspresie do kawy i „godzinne” przerwy na obiad trwające od 13:00 do 16:00. Czasami jesteśmy częściej w pociągu, niż w biurze. Ale wzajemnie się napędzamy pilnujemy i działamy zespołowo, bo mamy z tego satysfakcję.

 

 

Wyjazd integracyjno-szkoleniowy nr 5

Zobacz co Cię czeka :)

1 min

Case study po 5 latach

 

 

 

Kogo szukamy?

IT girl / guy

Jeżeli potrafisz nauczyć podstaw programowania osoby nietechniczne, a dodatkowo pasjonujesz się poszukiwaniem optymalnych rozwiązań IT. 

Digital Marketing Lead (Google, SEO)

Wymiatacz w ekosystemie Google (Ads, Analytics) wywodzący się z SEO.

Digital Strategy Manager

Strateg z badawczym zacięciem i doświadczeniem w digitalu.

Digital Marketing Concierge

Obsługa klienta i sprzedaż na najwyższym poziomie.

Aplikuj!

Zgłoszenia z linkiem do profilu na LinkedIn i z kilkoma słowami o sobie wyślij mailem na [email protected].

Na jakim etapie jesteś?