0
EN
szkolenia otwarte

Ocena szkolenia ()

Inne terminy tego szkolenia w Krakowie w Warszawie Online

Już wkrótce podamy kolejne terminy!

Jeśli zależy Ci na szkoleniu w bliższym czasie skontaktuj się z nami

Jak odbywają się nasze szkolenia w obliczu COVID-19?

Przygotowaliśmy dla Was wiele nowych tematów kursów wideo online, a nasze standardowe szkolenia prowadzimy w formie webinarów live w planowanych terminach. W trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo, dołączamy do akcji #zostańwdomu, równocześnie dbając o możliwie najlepsze zdalne doświadczenia rozwoju i dzielenia się wiedzą. Do standardowych szkoleń otwartych wracamy od lipca 2020 roku z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa (dystans, liczebność grupy, środki dezynfekujące i odpowiednie procedury).

Szkolenie Instagram dla biznesu

 

Instagram to jeden z najbardziej skutecznych kanałów, gdy mowa o budowaniu świadomości i zwiększaniu rozpoznawalności marki. Dzięki niemu zbudujesz grono lojalnych odbiorców, którzy ostatecznie zasilą bazę klientów Twojej firmy.

Stanie się tak jednak tylko wtedy, jeżeli trafnie rozpoznasz potrzeby swojej grupy docelowej, a następnie wykorzystasz odpowiednie funkcje portalu. Nasze szkolenie dostarczy Ci wiedzy na temat dobrych praktyk i skutecznych działań.

Dlaczego Twoja firma powinna być aktywna w serwisie Instagram?

Instagram jest obecnie trzecią największą platformą społecznościową w Polsce, zaraz za Facebookiem i YouTube - korzysta z niego ponad 7 milionów osób! Czasy, kiedy jego możliwości doceniali tylko prywatni użytkownicy, dawno przeminęły.

To serwis, którym firmy interesują się coraz mocniej i który coraz częściej staje się obowiązkowym kanałem dla marketerów. Według danych samego portalu aż 90% użytkowników tej platformy obserwuje przynajmniej jedno konto marki.

Co ważne, Instagram zaczął oferować realne korzyści dla biznesu - od budowania zasięgu i wizerunku, aż po wsparcie sprzedaży produktów. Hashtagi, stories i oczywiście płatne reklamy to dziś repertuar największych graczy na rynku, ale także małych biznesów. Na Instagramie chodzi bowiem przede wszystkim o atrakcyjne wizualnie i oryginalne treści - szanse ma więc każdy.

Więcej dowiesz się na naszym szkoleniu!

Informacje o szkoleniu Instagram dla biznesu

Dynamiczny rozwój  platformy i coraz więcej dostępnych funkcji sprawiają, że coraz trudniej jest prowadzić efektywne działania marketingowe w tym medium i być na bieżąco ze wszystkimi zmianami. 

Nasze szkolenie pozwoli Ci dokładnie poznać Instagram i jego funkcje, pokaże jak zaplanować i efektywnie prowadzić działania marketingowe w tym serwisie, zainspiruje przykładami kampanii i trendami oraz pozwoli Ci wdrożyć się w promocję Twojej marki w serwisie poprzez praktyczne ćwiczenia i warsztaty. Możesz liczyć na wiele korzyści dla swojego biznesu.

Szkolenie Instagram zawiera:

- praktyczne porady i dobre praktyki dotyczące komunikacji na Instagramie,
- zasady tworzenia hashtagów,
- omówienie wykorzystania stories,
- rzegląd możliwości sprzedażowych, jakie oferuje Instagram,
- orady dotyczące tworzenia strategii marketingu na Instagramie,
- skuteczne wskazówki dotyczące zdobywania i angażowania followersów,
- omówienie narzędzi ułatwiających pracę z Instagramem.
 

Program szkolenia

indywidualne konsultacje

1 godzina indywidualnych konsultacji po szkoleniu

Po szkoleniu masz 1 godzinę indywidualnych konsultacji online z trenerem, do wykorzystania przez rok od zakończenia szkolenia.

Dla kogo jest to szkolenie?

Brand managerów, specjalistów ds. marketingu i PR

Chcących poznać funkcje i możliwości Instagrama, najciekawsze przykłady jego wykorzystania przez marki oraz dobre praktyki działań w tym kanale.

Social media managerów i content managerów

Chcących doszlifować swoją wiedzę o serwisie, poznać najnowsze trendy i narzędzia związane z budową strategii i codzienną obsługą kont na Instagramie.

Właścicieli MŚP

Chcących poznać możliwości i nauczyć się obsługi Instagrama na potrzeby kreowania wizerunku i planowania komunikacji swoich firm. 

 

Co wyróżnia nasze szkolenie Instagram?

Przygotowane przez nas szkolenie jest efektem szeregu analiz i strategicznej współpracy z wieloma firmami w zakresie promocji i komunikacji marketingowej na Instagramie.

Stworzyliśmy materiał, dzięki któremu zaplanujesz skuteczną strategię działań na Instagramie, a następnie zweryfikujesz jej skuteczność. Poznasz najnowsze trendy i dobre praktyki, które można zastosować w wielu branżach.

Wybierając szkolenie online, sam decydujesz, kiedy zdobywasz wiedzę. Uczysz się na własnych zasadach i we własnym tempie. Możesz zaglądać do niego o dowolnej porze dnia i nocy, wielokrotnie wracając do poszczególnych lekcji i przykładów, przez okrągły rok. 

Otrzymasz dostęp do platformy online i zamkniętej grupy dla kursantów, gdzie będziesz mógł zadawać dotyczące szkolenia pytania.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w digital marketingu wszystko zmienia się w zawrotnym tempie. Dlatego wykupując nasz kurs, otrzymujesz dostęp do wszystkich aktualizacji szkolenia, a także lekcji, które powstaną w trakcie Twojego dostępu.

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz imienny certyfikat elektroniczny, który możesz dodać do swojego profilu na LinkedIn.

Sprawdź naszą wiedzę!

Opinie naszych uczestników

Dowiedz się więcej o naszych szkoleniach online

Skontaktuj się z nami

Odkryj inne szkolenia Socjomanii 

Media społecznościowe to ocean możliwości w zakresie promocji Twojego biznesu. W Socjomanii dzielimy się wiedzą dotyczącą nie tylko Instagrama, ale także wszystkich innych popularnych i efektywnych biznesowo kanałów społecznościowych.

Jeżeli chcesz pogłębić wiedzę dotyczącą płatnych reklam w social media, sprawdź nasze szkolenie z Reklamy na Facebooku i Instagramie. Czeka tam na Ciebie wartościowa wiedza na temat systemu Facebook Ads.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą szkoleń dedykowanych.

Podobne szkolenia

Na jakim etapie jesteś?