0
EN
szkolenia otwarte

Ocena szkolenia ()

Inne terminy tego szkolenia w Krakowie w Warszawie Online

Już wkrótce podamy kolejne terminy!

Jeśli zależy Ci na szkoleniu w bliższym czasie skontaktuj się z nami

Jak odbywają się nasze szkolenia w w erze pracy hybrydowej?

Przygotowaliśmy dla Was wiele nowych tematów kursów wideo online, a nasze standardowe szkolenia prowadzimy w formie webinarów live w planowanych terminach. W trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo, dołączamy do akcji #zostańwdomu, równocześnie dbając o możliwie najlepsze zdalne doświadczenia rozwoju i dzielenia się wiedzą. 

Informacje o szkoleniu
Planowanie kampanii reklamowych w internecie

Szkolenie "Planowanie kampanii reklamowych w internecie” uczy krok po kroku planowania i realizacji różnych typów kampanii reklamowych. Szkolenie wprowadza również marketera we wszystkie kluczowe obszary związane z realizacją kampanii reklamowych w internecie w tym jak planować wielokanałowe kampanie reklamowe, jak budować przewagę konkurencyjną na rynku, jak dobierać odpowiednie grupy docelowe, KPI, mierniki skuteczności, a także jak rozumieć oferty, funkcje systemów, cenniki czy specyfikacje reklamowe… - to tylko wybrane zagadnienia. Szkolenie łączy strategiczne planowanie i kontrolowanie działań reklamowych z operacyjnym poznaniem dzisiejszych możliwości biznesowych. Każdy moduł oparty jest o praktykę zebraną na polskim rynku reklamy internetowej. Koniecznie sprawdź program pierwszego i drugiego dnia szkolenia.

Dzięki naszemu szkoleniu poznasz najważniejsze etapy, taktyki działania, narzędzia i systemy reklamowe, które pozwolą Ci na zbudowanie własnego ekosystemu reklamowego. Warsztatowa forma szkolenia pozwoli na samodzielne poznanie ważnych, wybranych zagadnień. Demonstracja wielu dobrych praktyk w zakresie planowania i realizacji skutecznej reklamy, analizy danych i odpowiedniego raportowania kampanii, wprowadzą Cię na nowy poziom działania w Digital Marketingu. Wiedza oparta o wieloletnią praktykę i doświadczenie zebrane na setkach kampanii zrealizowanych dla różnych branż z pewnością zainspirują Cię w codziennej pracy.

Świat marketingu internetowego od lat rozwija się bardzo dynamicznie, stając się kluczowym kanałem komunikacji i sprzedaży dla firm, produktów i marek. Aby osiągnąć założone cele biznesowe, ale i te strategiczne, niezbędne jest prawidłowe zaplanowanie i odpowiednie zrealizowanie kampanii reklamowych online. Dołącz do szkolenia - Zdobądź praktyczną - Sprawdź program!

Program szkolenia

indywidualne konsultacje

1 godzina indywidualnych konsultacji po szkoleniu

Po szkoleniu masz 1 godzinę indywidualnych konsultacji online z trenerem, do wykorzystania przez rok od zakończenia szkolenia.

Dla kogo jest to szkolenie?

Specjalistów ds. reklamy/marketingu

Chcących poznać najlepsze praktyki i sposoby wykorzystania kluczowych narzędzi online w zakresie przygotowywania i realizacji kampanii reklamowych.

Kierowników i Dyrektorów Marketingu i Sprzedaży

Odpowiedzialnych za planowanie i realizację komunikacji digitalowej, zlecanej agencjom reklamowym i/lub domom mediowym.

Pracowników i właścicieli MŚP

Chcących zbudować profesjonalny ekosystem digitalowy, który pozwala realizować wielokanałowy i zaawansowany marketing online.

 

 

Dowiedz się więcej o naszych szkoleniach online

Skontaktuj się z nami

Podobne szkolenia

Na jakim etapie jesteś?