0
EN
szkolenia otwarte
Online

Warsztat z konsultantem Sell a Service + dostęp do narzędzia SAS AI

Online Warsztat z konsultantem Sell a Service + dostęp do narzędzia SAS AI

Podstawowy

1,5 h

Webinar

Pozostało 9 miejsc
149,00 zł 119,00 zł +23% VAT
Miejsca 9/10

Czym jest Sell a Service?

Sell a Service, jako spin-off części zespołu Socjomanii, swoimi rozwiązaniami adresuje wyzwanie sprzedaży usług przez Internet. Specyfika branży usługowej (a wiemy to z naszych doświadczeń budowania Socjomanii od 2012 roku) jest inna niż produktów, dlatego skupiliśmy się na tym obszarze i wspierając się technologią sztucznej inteligencji opracowaliśmy model SAS AI.
 

Czym jest SAS AI?

To narzędzie, dzięki któremu dowiesz się więcej o swojej firmie za pomocą sztucznej inteligencji. W jaki sposób sztuczna inteligencja może wspomóc działania biznesu online? Dzięki analizie opinii i komentarzy na temat wykonanych przez Ciebie usług - niezależnie od branży. Dowiesz się, które parametry są najważniejsze i jak oceniają je Twoi klienci.

Podczas nowej oferty warsztatów we współpracy Socjomanii i Sell a Service otrzymasz dostęp do SAS AI, zidentyfikujesz najważniejsze z perspektywy Twoich klientów cechy twoich usług i dowiesz się, jak wdrożyć zmiany w swoim e-commerce. Dzięki doświadczeniu z pracy w Socjomanii stworzyliśmy też przewodnik i autorską metodę SAS Compass, którą zastosujemy w praktyce na warsztatach.
 

Czym jest SAS Compass?

SAS Compass to szablony, makiety narzędzi, które pomogą Ci przemyśleć strategię sprzedaży usług w internecie i sprawdzić, jakie są oczekiwania klientów danej branży, odkryć punkty zapalne oraz mocne strony Twojego biznesu i dowiedzieć się, jak wyróżnić się na tle konkurencji jako firma godna zaufania.

Materiały pomocnicze SAS Compass to:

  1. Myślenie produktowe - canva, która pokaże Ci, że zmiana myślenia o usłudze, jak o produkcie może poprawić kondycję Twojej firmy. Zidentyfikujesz problem, stworzysz listę zadań, poznasz narzędzia, które wspomogą Twoją pracę i nie tylko.
     
  2. Referencje - canva, dzięki której zweryfikujesz sposób zbierania opinii na temat świadczonych przez Ciebie usług. Poznasz sprawdzone metody zwiększające zaufanie i dowiesz się, jak je skutecznie wprowadzić.

 

Dowiedz się wiecej o produktach

Sell a Service

Odwiedź stronę!

Co zawiera pakiet Basic+ ?

 

Moduł 1 warsztatu, w ramach którego wprowadzimy Cię w tajniki SAS | Compass, a rezultatem będą spersonalizowane wytyczne dla Twojej firmy do wdrożenia w sprzedaży online + 10 Raportów SAS | AI.

  • Listę najlepiej i najgorzej ocenianych parametrów przez klientów Twojej usługi (lub konkurencji) wraz z możliwością wygenerowania 10 raportów SAS | AI.
  • Przejście wraz z konsultantem przez pytania identyfikujące sprzedaż Twoich usług w Internecie bazując bezpośrednio na Twojej stronie/sklepie.
  • Raport w formie wypełnionej makiety pdf po spotkaniu.
  • Rozmowę na temat dedykowanej wersji SAS | AI dla Twoich usług.
  • 99 zł zniżki na wersję COMPLETE.

Program szkolenia

I

Wprowadzenie do SAS AI

Praca na realnych danych i cechach zidentyfikowanych dla Twojej firmy

II

SAS Compass

Jak sprawić, by twoja usługa była sprzedawana jak produkty w Internecie? Kilka pierwszych wytycznych do wdrożenia na przykładzie Twojej firmy

Komu przydadzą się materiały?
 

WŁAŚCICIELOM FIRM USŁUGOWYCH

Potrzebujesz usprawnić swój biznes i dowiedzieć się, jakie kroki warto podjąć i o czym należy pamiętać, by rozwinąć sprzedaż i zwiększyć zaufanie klientów.

PRACOWNIKOM DZIAŁÓW SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Podejmujesz decyzje o ofercie usługowej dla klientów. Chcesz mieć szybki dostęp do analiz i wniosków, bez ponoszenia wysokich kosztów audytu.

CZŁONKOM ZESPOŁÓW PROJEKTOWYCH

Jesteś projektantem usług lub produktów eCommerce, potrzebujesz sprawdzonych narzędzi i wiedzy, która usprawni Twoją pracę i pomoże tworzyć jeszcze lepsze rozwiązania.

 

Jakie są możliwe terminy?

Od 17 lipca do 11 sierpnia codziennie od 10.30*

*Napisz do nas w celu ustalenia terminu.

Skontaktuj się z nami

Szkolenia w pakiecie

Podobne szkolenia

Warsztat z konsultantem Sell a Service + dostęp do narzędzia SAS AI

149,00 zł 119,00 zł + 23% VAT

Inne terminy tego szkolenia w Warszawie w Krakowie Online

Warsztat z konsultantem Sell a Service + dostęp do narzędzia SAS AI

Już wkrótce podamy kolejne terminy!

Jeśli zależy Ci na szkoleniu w bliższym czasie skontaktuj się z nami

Na jakim etapie jesteś?