0
EN
szkolenia otwarte

Warsztat z konsultantem Sell a Service + dostęp do narzędzia SAS AI + SAS COMPASS

Ocena szkolenia ()

Inne terminy tego szkolenia w Krakowie w Warszawie Online

Warsztat z konsultantem Sell a Service + dostęp do narzędzia SAS AI + SAS COMPASS
Online 9 wolnych miejsc

Czym jest Sell a Service?

Sell a Service, jako spin-off części zespołu Socjomanii, swoimi rozwiązaniami adresuje wyzwanie sprzedaży usług przez Internet. Specyfika branży usługowej (a wiemy to z naszych doświadczeń budowania Socjomanii od 2012 roku) jest inna niż produktów, dlatego skupiliśmy się na tym obszarze i wspierając się technologią sztucznej inteligencji opracowaliśmy model SAS AI.

Czym jest SAS AI?

To narzędzie, dzięki któremu dowiesz się więcej o swojej firmie za pomocą sztucznej inteligencji. W jaki sposób sztuczna inteligencja może wspomóc działania biznesu online? Dzięki analizie opinii i komentarzy na temat wykonanych przez Ciebie usług - niezależnie od branży. Dowiesz się, które parametry są najważniejsze i jak oceniają je Twoi klienci.

 

Podczas nowej oferty warsztatów we współpracy Socjomanii i Sell a Service otrzymasz dostęp do SAS AI, zidentyfikujesz najważniejsze z perspektywy Twoich klientów cechy twoich usług i dowiesz się, jak wdrożyć zmiany w swoim e-commerce. Dzięki doświadczeniu z pracy w Socjomanii stworzyliśmy też przewodnik i autorską metodę SAS Compass, którą zastosujemy w praktyce na warsztatach.
 

Czym jest SAS Compass?

SAS Compass to szablony, makiety narzędzi, które pomogą Ci przemyśleć strategię sprzedaży usług w internecie i sprawdzić, jakie są oczekiwania klientów danej branży, odkryć punkty zapalne oraz mocne strony Twojego biznesu i dowiedzieć się, jak wyróżnić się na tle konkurencji jako firma godna zaufania.

Materiały pomocnicze SAS Compass to:

 1. Myślenie produktowe - canva, która pokaże Ci, że zmiana myślenia o usłudze, jak o produkcie może poprawić kondycję Twojej firmy. Zidentyfikujesz problem, stworzysz listę zadań, poznasz narzędzia, które wspomogą Twoją pracę i nie tylko.
   
 2. Referencje - canva, dzięki której zweryfikujesz sposób zbierania opinii na temat świadczonych przez Ciebie usług. Poznasz sprawdzone metody zwiększające zaufanie i dowiesz się, jak je skutecznie wprowadzić.

 

Co zawiera pakiet Basic+ ?

 

Moduł 1 warsztatu, w ramach którego wprowadzimy Cię w tajniki SAS | Compass, a rezultatem będą spersonalizowane wytyczne dla Twojej firmy do wdrożenia w sprzedaży online + 10 Raportów SAS | AI.

 • Listę najlepiej i najgorzej ocenianych parametrów przez klientów Twojej usługi (lub konkurencji) wraz z możliwością wygenerowania 10 raportów SAS | AI.
 • Przejście wraz z konsultantem przez pytania identyfikujące sprzedaż Twoich usług w Internecie bazując bezpośrednio na Twojej stronie/sklepie.
 • Raport w formie wypełnionej makiety pdf po spotkaniu.
 • Rozmowę na temat dedykowanej wersji SAS | AI dla Twoich usług.
 • 99 zł zniżki na wersję COMPLETE.

Co zawiera pakiet Complete ?

 

6-godzinny warsztat online dla Twojego zespołu (marketing, sprzedaż, obsługa klienta, biznes) podczas którego, przejdziemy przez SAS | Compass na przykładzie Twojego biznesu, tworząc indywidualne wytyczne do usprawnienia sprzedaży usług online.

 • Wykorzystanie SAS | AI do analizy sytuacji sprzedaży Twoich usług w Internecie.
 • Listę najlepiej i najgorzej ocenianych parametrów przez klientów Twojej usługi (lub konkurencji) wraz z raportem w formie PDF.
 • Godzinny moduł o wykorzystaniu analizy danych w poprawie doświadczeń klientów online oraz możliwości AI w sprzedaży e-commerce.
 • Warsztat na specjalnej makiecie SAS Compass wraz z raportem z warsztatu w formie PDF.
 • Listę wytycznych do wdrożenia.

Program szkolenia

I

Wprowadzenie do SAS AI

Praca na realnych danych i cechach zidentyfikowanych dla Twojej firmy

II

Wspólna analiza właściwego nazewnictwa, ekspozycji oferty usługowej twojej firmy w e-commerce

III

SAS Compass

Praktyczny warsztat z przewodnikiem SAS Compass - praca interaktywna na kanwie online

IV

Podsumowanie i lista wytycznych do działania dla wdrożenia zmian w e-commerce dla Twojej firmy

Komu przydadzą się materiały?
 

WŁAŚCICIELOM FIRM USŁUGOWYCH

Potrzebujesz usprawnić swój biznes i dowiedzieć się, jakie kroki warto podjąć i o czym należy pamiętać, by rozwinąć sprzedaż i zwiększyć zaufanie klientów.

PRACOWNIKOM DZIAŁÓW SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Podejmujesz decyzje o ofercie usługowej dla klientów. Chcesz mieć szybki dostęp do analiz i wniosków, bez ponoszenia wysokich kosztów audytu.

CZŁONKOM ZESPOŁÓW PROJEKTOWYCH

Jesteś projektantem usług lub produktów eCommerce, potrzebujesz sprawdzonych narzędzi i wiedzy, która usprawni Twoją pracę i pomoże tworzyć jeszcze lepsze rozwiązania.

 

Masz pytania na temat naszych usług?
Zostaw nam kontakt do siebie

Zaznacz pole powyżej*

Katarzyna Młynarczyk

[email protected]

668 059 259

Odezwę się w ciągu 24h

Podobne szkolenia

Na jakim etapie jesteś?