0
EN
szkolenia otwarte

Ocena szkolenia ()

Inne terminy tego szkolenia w Krakowie w Warszawie Online

Już wkrótce podamy kolejne terminy!

Jeśli zależy Ci na szkoleniu w bliższym czasie skontaktuj się z nami

Jak odbywają się nasze szkolenia w obliczu COVID-19?

Przygotowaliśmy dla Was wiele nowych tematów kursów wideo online, a nasze szkolenia prowadzimy głównie w formie webinarów live w planowanych terminach. Na jesień zaplanowaliśmy szereg szkoleń stacjonarnych w zupełnie nowej formule masterclasses w naszym oddziale w Warszawie. Szkolenia organizujemy z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa (dystans, liczebność grupy, środki dezynfekujące, odpowiednie procedury, testy na przeciwciała przed szkoleniem) w naszym biurze w Warszawie. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie uslug szkoleniowych. 

Informacje o warsztatach
Trendy w digital marketingu

Wiemy, że świat technologii, Internetu i innowacji w biznesie rozwija się za szybko. Za szybko, by za wszystkim nadążyć, zrozumieć, przeanalizować i móc wykorzystać w naszym biznesie.

Dlatego zaprojektowaliśmy jednodniowe szkolenie warsztatowo-inspiracyjne, dzięki któremu poznasz narzędzia, źródła i cenne case study wdrożeń trendów i ich rozwoju w świecie technologii, biznesu i innowacji.

Na spotkaniu łączymy teorię z praktyką - tłumaczymy różnicę między sygnałem, trendem, a makrotrendem. Opowiadamy o tym, jak identyfikować trendy, opisywać je, priorytetyzować i wykorzystywać w praktyce. Dostarczamy ćwiczeń i szablonów, które pomogą w codziennej pracy indywidualnej i zespołowej.

Drugą część szkolenia poświęcamy w całości sesji przeglądu trendów konsumenckich, audiowizualnych i mobilnych w działaniach marketingowych. Łączymy konwersatorium z ćwiczeniami praktycznymi, dzięki czemu uczestnicy zdobywają wiedzę, ale mają również okazję wymienić się wzajemnie doświadczeniem. 

Poznaj trenera i dowiedz się więcej o szkoleniu

Zapowiedź szkolenia „Trendy w digital marketingu" — Martyna Tarnawska

0:56 min

Program szkolenia

indywidualne konsultacje

1 godzina indywidualnych konsultacji po szkoleniu

Po szkoleniu masz 1 godzinę indywidualnych konsultacji online z trenerem, do wykorzystania przez rok od zakończenia szkolenia.

Dla kogo jest to szkolenie?

Osób planujących komunikację oraz strategów

Chcących planować działania marki zgodnie z najnowszymi trendami.

Pracowników agencji reklamowych

Poszukujących uaktualnienia wiedzy, poznania nowych rozwiązań które pozwolą w jeszcze bardziej efektywny sposób wykorzystywać dostępne kanały.

Osób potrzbeujących przeglądu najnowszych trendów

Poszukujących interesujących przykładów wykorzystania najnowszych trendów, innowacji, technologii.

 

Opinie naszych uczestników

Dowiedz się więcej o naszych szkoleniach online

Skontaktuj się z nami

Podobne szkolenia

Na jakim etapie jesteś?