0
EN

Blog o marketingu internetowym

5 lutego 2014 | Małgorzata Kulka

Co słychać u Socjomaniaków - grudzień 2013

Co ciekawego słychać u Socjomaniaków? Koniec roku okazał się bardzo pracowity. Zrealizowaliśmy naprawdę fajne rzeczy, dlatego nie możemy się nimi nie pochwalić. Sprawdźcie sami!

Czy wiecie, że przygotowaliśmy infografikę pokazującą rozwój Socjomanii w ostatnich latach?

Infografikę możecie nie tylko zobaczyć, ale też się nią pobawić i sprawdzić, jak wyobrażamy sobie rozwój Socjomanii w ciągu najbliższych 2 lat :) W infografice znajdziecie m.in. takie dane jak: liczba przeprowadzonych przez nas szkoleń (otwartych i zamkniętych), liczba godzin spędzonych na szkoleniach czy kilometrów w trasie, liczba wydanych certyfikatów i wszystkich uczestników szkoleń. Możecie też sprawdzić, ile razy do tej pory odwiedziliśmy Wasze miasto, ile razy występowaliśmy na konferencjach i gdzie wykładaliśmy.

Ci, których cieszą zawsze cyferki, zainteresują się na pewno pozycją „przychód” czy „liczba pracowników” - również prognozowane na 2 lata do przodu. Są też oczywiście nasi Klienci, dla których pracowaliśmy w poszczególnych latach. Przyszłych Klientów ciężko przewidzieć, ale jest tam też miejsce na Wasz logotyp. :)

Socjomania w liczbach.Socjomania w liczbach.

Zachęcam Was do zabawy pod adresem odkryj.socjomania.pl. Lajki, tweety, plusy i wszystko inne - jak najbardziej wskazane ;)

Czy wiecie, że zdobyliśmy ponad 1000 zł dla WOŚP na naszej aukcji?

Już po raz drugi wsparliśmy Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy, wystawiając na specjalnej aukcji nasze dedykowane szkolenie z mediów społecznościowych. Co oznacza „dedykowane”? Przede wszystkim to, że przed przygotowaniem planu szkolenia przeprowadzimy analizę obecności danej firmy w social media i dostosujemy je specjalnie do jej potrzeb. Firma, która wygrała aukcję będzie mogła tez wskazać nam aspekty mediów społecznościowych, które są dla niej najważniejsze i na czym chciałaby się skupić na szkoleniu. Oznacza to, że możemy poświęcić całe szkolenie tylko na konkretny serwis społecznościowy, ale możemy też skupić się na wszystkich po trochę. W tym roku udało nam się zebrać ponad 1000 zł - czyli podobnie jak w ubiegłym :)

Szkolenie Socjomanii na aukcji WOŚP.Szkolenie Socjomanii na aukcji WOŚP.

Czy wiecie, że w najbliższym czasie poprowadzimy kilka szkoleń w Warszawie?

Macie do wyboru aż 3 terminy szkoleń „48 godzin z social media marketingiem”. Dodatkowo, rozpoczynamy kolejne edycje Akademii Socjomanii - tym razem we Wrocławiu i znów w Warszawie. Szczegóły dotyczące Akademii znajdziecie na stronie akademia.socjomania.pl.
Jeśli jesteście zainteresowani innymi terminami, chcielibyście wziąć udział w szkoleniu z innej tematyki lub potrzebujecie indywidualnie skonsultować swoje działania w social media - Monika jest do Waszej dyspozycji telefonicznie: 664 754 755 lub mailowo: monika[małpa]socjomania.pl.

%SZKOLENIA%

Czy wiecie, że w grudniu pracowaliśmy nad kolejnymi, bardzo fajnymi projektami?

Konsultacje, szkolenia zamknięte i kilka szkoleń otwartych. To działo się u nas w grudniu. Podczas gdy inni odpoczywali, my pracowaliśmy z liderami w swojej branży m.in. firmą Knauf, należącą do światowej czołówki producentów materiałów budowlanych czy Jones Lang LaSalle zajmującą się finansowymi i specjalistycznymi usługami w dziedzinie nieruchomości i zarządzania inwestycjami w 70 krajach na świecie. Mieliśmy też przyjemność pracować z administratorami stron liczących setki tysięcy fanów i co najważniejsze: strony te nie odnotowały głośno komentowanego w ostatnim czasie spadku zasięgu. Da się? Da się! :)

Klienci Socjomanii w grudniu.Klienci Socjomanii w grudniu.

A kolejna porcja newsów już niebawem. Pochwalimy się jeszcze fajniejszymi rzeczami! :)

Czytaj również

blog1 blog2

Na jakim etapie jesteś?