Zamknij

Nasz serwis wykorzystuje cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Certyfikowane kursy Digital Marketing i Strategy & Planning

O certyfikowanych szkoleniach DMI

Digital Marketing Institute to organizacja działająca od 2008 roku, która we współpracy z Radą Programową złożoną z przedstawicieli firm takich, jak: Facebook, Google, Microsoft czy Twitter, wypracowała globalny standard certyfikacyjny w zakresie edukacji z digital marketingu. Do połowy 2016 roku dyplomem DMI mogło pochwalić się ponad 17 000 osób z 80 krajów na całym świecie.

Od 2014 roku Socjomania jest oficjalnym przedstawicielem DMI w Polsce.

W naszej ofercie znajdują się dwa kursy umożliwiające zdobycie profesjonalnej wiedzy oraz międzynarodowego certyfikatu: Professional Diploma in Digital Marketing oraz Professional Diploma in Strategy & Planning.

Każdy z powyższych kursów jest określony na poziomie 5 Europejskich Ram Kwalifikacji (krótki cykl studiów pierwszego stopnia) oraz kończy się zewnętrznym egzaminem organizowanym przez Pearson Polska. Dzięki temu stanowi on rozwiązanie dla osób poszukujących studiów podyplomowych z digital marketingu.

Dotychczasowi uczestnicy organizowanych przez nas szkoleń, doceniają fakt, że spotykamy się w małych (7 osobowych) grupach, dużą wagę przykładamy do klarownego przekazywania wiedzy oraz gdy uznajemy to za konieczne, rozszerzamy program kursu o niezbędną, praktyczną wiedzę.

Oferta kursów

Kursy rekomendowane przez

logo-facebook.png
logo-paypal.png
logo-twitter.png
Google-logo-2015.png
logo-microsoft.png
logo-ogilvy.png