0
EN

Blog o marketingu internetowym

Nowy format wywiadów Socjomanii - ADAPTerzy [video, podcast]

2012 - rusza pierwszy format video Socjomanii na Youtube - SocjoTV. Głównymi “aktorami” są Kasia i Bartek - założyciele Socjomanii. Powstało wtedy kilkanaście odcinków. Wielu klientów później pytało nas dlaczego przestaliśmy nagrywać i proponowało o czym moglibyśmy jeszcze porozmawiać “na wizji”. Po tylu latach wracamy do formatu wywiadów - tym razem w kontekście COVID-19, który determinuje zmiany w organizacjach - najczęściej ich celem jest digitalizacja biznesu.

Do serii wywiadów z cyklu ADAPTerzy Kasia i Bartek z Socjomanii zapraszają przedsiębiorców - liderów zmian w organizacjach, które dotychczas miały formę działania głównie opartą o offline. Nawet jeśli w planach była digitalizacja - np. uruchomienie sprzedaży online, przeniesienie usług/produktów/obsługi klienta do online, zawsze był jakiś powód, inny priorytet i ostatecznie digitalizacja nie była wdrażana. Sytuacja spowodowana koronawirusem sprawiła, że wielu liderów organizacji musiało podjąć kroki i przyśpieszyć decyzję, transformując biznes nawet w 48h. Nieidealnie, iteracyjnie, ale zrobić krok do przodu w kierunku przeniesienia działań do środowiska w którym jest to możliwe.

W cyklu wywiadów ADAPTerzy w planach mamy rozmowy z przedstawicielami różnych branż. Rozpoczęliśmy od tych, które przechodzą obecnie najtrudniejszą próbę przetrwania:
branży gastronomicznej i branży travel.
Naszym celem jest docenienie ich działań, przekazanie wskazówek szerszej publiczności i oczywiście inspiracja dla nas, dla nich, dla Was.

Bohaterem pierwszego odcinka jest Michał Piosik, twórca Polish Your Cooking - szkoły warsztatów kulinarnych, która obecnie przeniosła swoją działalność do środowiska online. Michał jest też współtwórcą akceleratora foodtech.ac - wspierającego przedsiębiorców w branży, a na cele pomocy kucharzom stworzył również koncept Rice Rice Baby i Mexican Wrapsody z kuchnią tematyczną na wynos.
 

Polish Your Cooking:  facebook.com/PolishYourCooking

Foodtech.ac: foodtech.ac

Rice Rice Baby: facebook.com/baby.ricerice

Mexican Wrapsody: facebook.com/mexican.wrapsody

Możesz też posłuchać naszej rozmowy w formie podcastów:

Soundcloud:

Spotify:

https://open.spotify.com/episode/53pUjL54BMU2Y4ogVdQP2D

 

W drugim odcinku rozmawiamy z przedstawicielką branży Travel/Events. Już niedługo będzie dostępny na naszych kanałach.

 

Jeśli chcesz być rozmówcą ADAPTerów, lub znasz kogoś z kim powinniśmy porozmawiać napisz do Kasi: [email protected]

 

Czytaj również

blog1 blog2

Na jakim etapie jesteś?