0
EN

Blog o marketingu internetowym

Kupowanie fanów na Allegro jest passé!

Panie i Panowie - jak w temacie - kupowanie fanów na Allegro jest już passé! Teraz jest dużo łatwiejszy sposób na pozyskanie nowych fanów i nowych klikaczy ”+1”! Oto przedstawiam Wam serwis FacePlus.pl! Dzięki temu narzędziu „każdy może powiększyć ilość Google ”+1” oraz „Lubię to” na swoich stronach, co korzystnie wpłynie na pozycję tych stron w wyszukiwarce”.

Cytując za wyżej wymienioną stroną (specjalnie nie linkuję!):

1. Jak działa system FacePlus™?
Każdy użytkownik może dodać strony, na których chce powiększyć ilość „Lubię to” oraz Google +1. Jednakże, aby te strony mogły się pojawić innym użytkownikom do kliknięca, wymagane jest przydzielenie punktów każdej ze stron. W zależności od ratio, każdy zdobyty przez stronę „Like” albo +1, będzie kosztował odpowiednią ilość punktów. Aby zdobyć punkty, należy klikać w +1 i „Like” innych Użytkowników.

2. Co oznacza Ratio? Np 5/10?
Pierwsza liczba „5” mówi, że kliknięcie w Google +1 albo „Lubię to” daje Ci odpowiednio 5 punktów Plus albo 5 punktów Lubię. Ta liczba jest dostosowywana automatycznie, w zależności od Twojej aktywności i wielkości kolejki stron, które musiby obsłużyć.
Natomiast liczba „10” oznacza, że zdobyty +1 albo Like („Lubię to”) przez stronę jaką u nas pozycjonujesz, będzie Cię kosztował 10 punktów. Przykładowo, dla strony http://www.nazwastrony.pl przydzieliłeś 1000 punktów. Przydzielona ilośc punktów pozwoli na uzyskanie 100 Google +1. Analogicznie w przypadku „Lubię to”. Liczba „10” jest stała i nie będziemy jej zmieniać.

Serwis FacePlus.plSerwis FacePlus.pl

3. Czym są punkty Plus i Lubię?
Punkty te pozwalają na zdobywanie Google +1 oraz „Lubię to”. Należy je rozdysponować pozycjonowanym stronom, a następnie czekać, aż inni Użytkownicy klikną +1 lub „Lubię to”.

4. Jak mogę zdobyć punkty Plus i Lubię?
Punkty możesz zbierać na przygotowanych do tego podstronach Twojego konta. Po zalogowaniu, w zależności od tego, jakie chcesz zbierać punkty, przejdź do „Zbieraj punkty Plus” lub „Zbieraj punkty Lubię” i klikaj w pojawiące się +1 albo „Lubię to”. W zależności od ratio, każde kliknięcie da Ci odpowiednią ilość punktów. Jeżeli ratio wynosi 5/10, to otrzymasz 5 punktów za każde kliknięcie.

I tak dalej, i tak dalej… Generalnie system jest bardzo prosty - zakładacie konto i klikacie innym użytkownikom „lubię to” i ”+1” na ich stronach. W zamian oni klikają Wam. Banalne! Dzięki serwisowy FacePlus.pl możecie pozyskać całe rzesze oddanych i wiernych fanów - szczególnie na Facebooku. Zachęcam do klikania!

A teraz tak szczerze - WTF (?) + Facepalm! Jak długo jeszcze będą się znajdować osoby, które kupują, bądź pozyskują fanów właśnie w taki sposób? Kompletne niezrozumienie zasad obowiązujących w mediach społecznościowych!

Czytaj również

blog1 blog2

Na jakim etapie jesteś?