0
EN

Blog o marketingu internetowym

4 grudnia 2018 | Marta Telus

SocjoPodcast Mikołajkowy - odcinek 1 - podsumowanie Service Design Days

Przedstawiamy Wam nasz nowy projekt - SocjoPodcast "Quo Vadis Digital", w którym zastanawiamy się czym jest i czym będzie digital. Szukamy odpowiedzi na pytanie jak nadążyć za zmianą i transformacją zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

 

Zapraszamy Was do wysłuchania pierwszego odcinka, w którym dzielimy się naszymi wnioskami z konferencji Service Design Days, której tematem przewodnim była właśnie szeroko pojęta zmiana.

Idea zmiany była poruszona w dwóch obszarach - po pierwsze dotyczyła tego w jaki sposób organizacje powinny przygotować się na nadchodzące zmiany, takie jak postępujący rozwój technologii, automatyzacji, digitalizacja czy nowe modele biznesowe.

Po drugie dotyczyła klientów i tego jakich zmian potrzebują. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ dzięki skoncentrowanemu na ludziach i empatycznemu podejściu organizacje mogą trwale wpływać na zmiany.

Przygotowane wnioski wraz z Martyną Tarnawską połączyłyśmy w jeden spójny motyw - customer obsessed. Tworzenie organizacji zorientowanej na klienta nie jest proste, ale w dobie „ery konsumentów” to jedyne możliwe rozwiązanie.

service design days - wnioski - socjomania - socjopodcast

Jak spowodować aby projektowanie nowych usług, czy przedefiniowanie modelu biznesowego było skupione na odbiorcach? Jak wyciągać insighty i tworzyć rozwiązania, które są dobre i odpowiadają rzeczywistym potrzebom odbiorców - tego właśnie dowiecie się z naszego pierwszego odcinka. 

 

Podcast możecie odsłuchać także na Speaker.com: 

W podsumowaniu Service Design Days, dodatkowo przedstawiamy Wam najciekawsze cytaty i wnioski liderów opinii z takich firm i instytucji jak FJORD, IKEA, Zalando, Forrester czy Spotify. Poniżej znajdziecie również dwie prezentacje, o których mówimy w podcaście.
 

Reineke Reitsma - Empowered customers need your attention

Idris Mootee - Your business modes has expired? Now what?

 

Mamy nadzieję, że otworzymy dyskusję na wiele z tematów, które bezpośrednio dotyczą liderów zmian, projektantów usług i osób zarządzających strategią w Waszych organizacjach. Chętnie usłyszymy Waszą opinię odnośnie przedstawionych przez nas wniosków. Z którymi z nich się zgadzacie, a z którymi nie? Z niecierpliwością czekamy na Wasz punkt widzenia! 

Z Mikołajkowymi pozdrowieniami - Socjomaniaczki - Martyna Tarnawska i Marta Telus.

Czytaj również

blog1 blog2

Na jakim etapie jesteś?