0
EN

Blog o marketingu internetowym

Status związku - drinki

Kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa. Obie planety dzieli 119 727 711 kilometrów! Zapewne z powodu tej odległości czasami ciężko nam się dogadać :) Na szczęście drogie Panie wymyśliły kilka ciekawych sposobów komunikacji w systemie międzyplanetarnym, a wszystko w szczytnym celu!

W październiku zeszłego roku Panie informowały gdzie lubią położyć torebkę (słynne lubię na…). Trzeba przyznać, że tamta kampania odniosła duży sukces bo przebiła się nawet do mediów tradycyjnych. Wcześniej podobna gra tyczyła się koloru stanika. Wszystko po to, żebyśmy my - mężczyźni - zastanawiali się o co chodzi (tak jakbyśmy nie mieli tego dość na co dzień!)

Planety układu słonecznego; wielkości w skali, odległości nie zachowują skaliPlanety układu słonecznego; wielkości w skali, odległości nie zachowują skali

W tym roku ktoś zaproponował, aby Panie na swoim facebookowym wallu przedstawiły status swojego związku, oczywiście w formie zakodowanej! Socjomania dotarła do tajnej wiadomości, którą kobiety rozsyłają sobie w prywatnej poczcie - szyfr wygląda następująco:

Tequila: jestem singlem
Jack Daniels: to skomplikowane
Rum: wolę kobiety
Champagne: zaręczona
Red Bull: w związku
Beer: w związku małżeńskim
Vodka: jestem tą „drugą”
Sprite: nie mogę znaleźć tego właściwego
Liquor: chciałabym być singlem
Gin: chcę wyjść za mąż

Drodzy Panowie - teraz już wiecie, która z Waszych znajomych jest wolna :)

Wspólnym mianownikiem wszystkich gier tego typu jest ich szczytny cel - profilaktyka raka piersi (angielska Wikipedia, Federacja Stowarzyszeń Amazonki).

AKTUALIZACJA 08.02.2011 - odpowiedź Panów

Gramy w grę. Ktoś zaproponował, abyśmy my, wszystkie chłopy na facebooku zrobili coś wyjątkowego aby uświadomić mężczyzn o zagrożeniu wystąpienia brzydkich kobiet (akcja pt. (eng.) Ugly Chick Awareness). Gra jest łatwa i chciałbym, abyś do nas dołączył i pomógł nam to rozprzestrzenić. Baby se wstawiają jakieś napoje do statusu i zostawiają wszystkich mężczyzn w zastanowieniu dlaczego wszystkie dziewczyny mają w swoim statusie drinka. Zróbmy im to samo! My zakodujemy ulubiony typ kobiety. Oczywiście szyfr znają tylko mężczyźni.

Pamiętaj, nie odpowiadaj na tą wiadomość, tylko ustaw w profilu mieszankę poniższych kodów, następnie skopiuj tą wiadomość w całości i wyślij jako nową do wszystkich swoich znajomych płci męskiej. Patronuje nam przy tym Al Bundy i jego organizacja „No MA'AM”.

czarny: wysoka
czerwony: niska
srebrny: niewiele niższa ode mnie

Mercedes: brunetka
Ford: blondynka
Polonez: ruda
Fiat: szatynka

w benzynie: duży biust
w dieslu: średni biust
z LPG: mały biust

Zatem „Czarny Mercedes w dieslu” to wysoka brunetka ze średnim biustem.

Zdjęcie pochodzi z serwisu thepassionbeach.pl.

Czytaj również

blog1 blog2

Na jakim etapie jesteś?