0
EN

Blog o marketingu internetowym

Wywiad Lekko Stronniczy

Znacie podcast Lekko Stronniczy? My i kilka tysięcy kolejnych osób już znamy! Lekko Stronniczy to rozrywkowy felieton publicystyczny :) nadawany codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 18*, a w obsadzie takie gwiazdy jak Karol Paciorek i Włodek Markowicz.

Nie ma sensu, żebym Wam tłumaczył czym jest Lekko Stronniczy - musicie to zobaczyć (tylko ostrzegam - uzależnia):

Powyższy materiał to pierwszy odcinek, a do tej pory chłopaki przygotowały ich 22 - do znalezienia na Youtubie.

Chłopaki zafascynowały nas swoimi produkcjami, więc Marcin (prowadzący nasz fan page) postanowił zadać im kilka pytań (materiał z odpowiedziami poniżej):

1. Od mniej więcej końca lutego prowadzicie w sieci podcast/vlog „Lekko Stronniczy”, którego odcinki (emitowane od poniedziałku do piątku) ogląda średnio 2-3 tysiące osób. Z tego co orientuje się, to
nie jesteście w tym temacie świeżakami. W zeszłym roku założyliście swoją internetową TV - Gapster.pl. Skąd więc jeszcze dodatkowo „Lekko Stronniczy”?

2. Wracając do finansowych korzeni „Lekko Stronniczych” przez pryzmat Gapster'a. Skąd mieliście kasę na rozkręcenie tego internetowego projektu? Nie mówcie, że z programu „Innowacyjna Gospodarka” ;)).

3. Wasza stale wzrastająca popularność w sieci jest związana z tym, iż w bardzo oryginalny, lekko-stronniczy sposób prowadzicie ten każdy kilkuminutowy odcinek. Myślicie, że to się bierze z tego, ze jesteście z Krakowa - miasta które słynie z kabaretowego, tryskającego humorem, języka: czasami ciętego, czasami zdystansowanego do otaczającej rzeczywistości?

Wywiad Lekko StronniczyWywiad Lekko Stronniczy

4. A tak apropos jeszcze Krakowa, to z Krakowa pochodzi jeszcze jeden znany e-medialny projekt - Webshake.tv. Coś macie z nimi wspólnego, nie wiem Pani Kasia albo Pan Andrzej ich zna? ;))

5. Zauważyłem, że Wasz fanpage szybko rośnie. Przekroczyliście
niedawno liczbę 2 tys. lajkersów (nie mylić z Los Angeles Lakers :ppp). Umiecie także poza anteną przyciągać do siebie ludzi. Macie jakąś receptę na dobry lans w social media? Może macie jakąś social media ninja strategię?

6. Skąd wymyślacie takie gadki i gagi? Ktoś robi z Was monitoring mediów, może Pan Andrzej i Pani Kasia?

7. A właśnie co odcinek pokazujecie inną Panią Kasię. Czyli mam rozumieć, iż ten podcast/vlog kierujecie głównie do męskiego środowiska? Bo ten Pan Andrzej chyba nie ma przyciągnąć przedstawicielek płci pięknej?

8. Marek, czy Ty naprawdę nie lubisz dubstepów? ;))

9. Chcecie z Lekko Stronniczym urosnąć do rangi „Hardcore'owego Koksu” i jego „Rocket Fuel”? :)))

Wywiad:

(*) w weekend chłopaki piją - możecie się dołączyć ;)

Czytaj również

blog1 blog2

Na jakim etapie jesteś?