0
EN

Blog o marketingu internetowym

25 lipca 2023 | Karolina Kociołek

Zniżka krocząca na szkolenia stacjonarne

Po kilkuletniej przerwie powróciliśmy do formuły stacjonarnych szkoleń otwartych. To świetna opcja dla wszystkich osób, które cenią sobie bezpośredni kontakt z trenerem i możliwość zadawania pytań na żywo. Do końca wakacji (31 sierpnia) obowiązuje codziennie malejąca zniżka z kodem: LATO.

Maksymalny rabat jaki uczestnik może uzyskać w ramach trwania tej promocji specjalnej to aż 62% w dniu startu naszej promocji. Każdego dnia jednak wysokość rabatu maleje o 1 punkt procentowy aż do wygaśnięcia promocji 31.08.2023r. Oznacza to, że im szybciej zarezerwujesz miejsce na szkolenie stacjonarne w Warszawie, tym mniej za nie zapłacisz.

W jakich szkoleniach możesz wziąć udział?

Obecnie w ofercie Socjomanii dostępne są 4 szkolenia stacjonarne, prowadzone przez doświadczonych ekspertów w swoich dziedzinach i autorów kursów online, poświęconych poszczególnym zagadnieniom.

Szkolenia, w jakich możesz wziąć udział to:

  • Serwisy Społecznościowe - dwudniowe szkolenie poświęcone tematyce mediów społecznościowych, podczas którego poznasz od podszewki najpopularniejsze platformy społecznościowe w Polsce (w tym m.in. Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn, Pinterest).

  • Reklama na Facebooku i Instagramie - całodniowe szkolenie, podczas którego poznasz tajniki systemu reklamowego Meta, nauczysz się tworzyć skuteczne kampanie reklamowe i  analizować wyniki, a także poznasz skuteczne taktyki, które usprawnią Twoje działania reklamowe.

  • LinkedIn - to szkolenie dla wszystkich, którzy chcą maksymalnie wykorzystać potencjał tej platformy - zarówno do budowania marki osobistej, jak i prowadzenia działań firmowych.

  • Social media w strategii digital - dwudniowy warsztat przeznaczony dla osób, które mają już doświadczenie w zarządzaniu komunikacją w mediach społecznościowych (lub ukończyły szkolenie Serwisy Społecznościowe) i chcą poznać podstawy tworzenia strategii social media.

Dlaczego warto wziąć udział?

Szkolenia stacjonarne prowadzone są przez doświadczonych trenerów Socjomanii i praktyków w swoich tematach. Podczas szkoleń uczestnicy mają możliwość na bezpośredni kontakt z trenerami, zadawanie pytań i pogłębianie interesujących ich zagadnień. Dodatkowo po zakończeniu szkoleń, wszyscy uczestnicy otrzymują materiały edukacyjne w formie prezentacji PDF.

Zobacz opinię uczestniczki naszego ostatniego szkolenia stacjonarnego:

 

Jak skorzystać z rabatu?

Podczas zapisu na szkolenie, w miejscu na voucher wpisz kod o treści: LATO, a zniżka automatycznie zostanie uwzględniona w cenie finalnej szkolenia.

Czytaj również

blog1 blog2

Na jakim etapie jesteś?