0
EN

Blog o marketingu internetowym

20 marca 2019 | Marta Telus

Certyfikowany Kurs Digital Marketing Institute - opinia uczestników

Digital Marketing Institute to najpopularniejszy globalny standard certyfikacji w zakresie kompetencji digital marketing. Absolwentami DMI jest ponad 18 tys. profesjonalistów. Jakie są opinie uczestników po Kursie Digital Marketing Institute? Koniecznie sprawdźcie!

Od początku naszej współpracy z Digital Marketing Institute przeszkoliliśmy ponad 300 osób. Zawsze mamy dużą satysfakcję, kiedy kolejni kursanci zdają egzamin. Przede wszystkim cieszy to, że uczestnicy wykorzystują zdobytą wiedzę w praktyce, w swojej codziennej pracy. 

W tym artykule znajdziecie opinie absolwentów kursów DMI. Zobaczcie co mówią o samym kursie oraz jak posiadanie międzynarodowego certyfikatu DMI wpłynęło na ich życie zawodowe. 

 

Jacek Konrad Dąbrowski - opinia po kursie Digital Marketing

opinia o kursie dmi - socjomania - digital marketing

DMI zrobiłem w 2015 roku. To była jedna z pierwszych edycji organizowanych przez Socjomanię. Kasię Młynarczyk poznałem chwilę wcześniej na szkoleniu z LinkedIn, do którego miłością mnie zaraziła. Jakość była bardzo wysoka i wiedziałem, że do Socjomanii wrócę. Niedługo potem zapisałem się na DMI.

Ten kurs był dla mnie bardzo ważnym krokiem w realizacji długofalowego pomysłu na karierę. Pracowałem wówczas w agencji PR, ale czułem, że to dla mnie za mało, że chcę poszerzać horyzonty i rozwijać się w innych kierunkach. Wymyśliłem sobie kiedyś, że zostanę CMO u lidera rynku i od tamtej pory do tego dążę, wciąż zdobywam doświadczenie w content marketingu, digitalu i social media. Chcę mieć jak najszerszą wiedzę zanim przejmę stery większego okrętu. Uznałem, że na start DMI będzie w sam raz. Jak się okazało, nie myliłem się.

Socjomania to jest styl życia. Poznajesz tam przyjaciół na całe życie (I hope so :D). Forma DMI jest świetna, kameralne grupy, dużo merytoryki, jest okazja zarówno do nauki, jak i do śmiechu i networkingu przy pizzy. W takiej atmosferze wiedza wchodzi jak złoto. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do organizacji zjazdów i poziomu trenerów. To eksperci. Co do tematyki, akredytacje największych gigantów branży niech będą potwierdzeniem jakości i świeżości materiałów.

Certyfikat DMI otworzył mi drzwi do nowego pracodawcy, który powierzył mi obowiązki z zakresu digitalu. Dowiedziałem się potem, że była to jedna z kart przetargowych przy decyzji o zatrudnieniu nowej osoby w firmie. Wydarzyło się to bardzo szybko. Zanim odebrałem fizyczny dyplom, już pracowałem w nowym miejscu. 

Teraz nadszedł czas na drugą część DMI: Strategy&Planning. Już sobie dawno obiecałem ;)

 

Piotr Podbielski - opinia po kursie Digital Marekting Strategy&Planning 

certyfikowany kurs digital marketing - dmi - socjomania - opinie uczestników

Przez lata poznawałem narzędzia Digital i realizowałem wiele kampanii w praktyce, ale z czasem zdałem sobie sprawę, że to co decyduje o skuteczności kampanii w Internecie to strategia i wiedza o potrzebach klientów. Uczestniczyłem w transformacji Digital w dużej firmie, ale brakowało mi uporządkowania wiedzy, poznania metodologii i procesów stosowanych przez światowe firmy.

Wrażenia po udziale w kursie były na tyle pozytywne, że napisałem o tym artykuł na swoim blogu. "W jednym miejscu, pięknym lofcie, przy kawie, ciastku czy obiedzie grupa marketerów z doświadczeniem w różnych obszarach prowadzi ciekawe dyskusje i wymienia swoje doświadczenia. Wszystko pod wodzą dwóch trenerów, którzy mają dar do tłumaczenia zaawansowanych zagadnień w prosty i pełen pasji sposób."

Tematyka kursu w profesjonalny sposób wprowadza w obszar strategii Digital. Każdy zjazd dotyczy kolejnego etapu budowania strategii, mnóstwo sprawdzonych metodologii, które obecnie na co dzień wykorzystuje w praktyce. 

Jestem pełen uznania dla Karoliny i Bartka - trenerów DMI, bo nie tylko potrafili wytłumaczyć wiele zagadnień w prosty i zrozumiały sposób, ale dbali też o atmosferę szkolenia. Dzięki temu uczestnicy szkolenia aktywnie brali udział w dyskusjach i wymieniali się doświadczeniami o obszarach, które omawialiśmy. To duża wartość dodana tego kursu.

Kurs DMI pozwolił mi zrobić kolejny krok do przodu w rozwoju w branży Digital Marketingowej. W ciągu roku od kursu awansowałem na stanowisko menadżerskie, prowadzę szkolenia Google Ads we wspólpracy z Socjomanią :) i mam okazje realizować projekty strategiczne dla firm w Trójmieście.

 

Kursy Digital Marketing Institute

Kursy od DMI duża dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej. Zespół DMI pracuje z wybranymi ekspertami digital w celu stworzenia sylabusów promujących najlepsze branżowe praktyki, aktualną wiedzę i adresujących najważniejsze kompetencje digital. Podmiotem doradczym jest Rada Programowa, w skład której wchodzą przedstawiciele takich firm jak: Facebook, Google, Linkedin czy Microsoft. 

  • Atrakcyjność na rynku pracy - 95% absolwentów certyfikowanych kursów DMI jest obecnie zatrudnionych, z czego 74% pracuje w branży digital marketingu
  • Możliwość awansu - 81% osób, które przeszło certyfikację otrzymało propozycję awansu, a 88% powiedziało, że czuje się odpowiednio przygotowane do pełnienia swojej roli w organizacji
  • Wyższe wynagrodzenie - 53% absolwentów szkoleń certyfikowanych Digital Marketing Institute otrzymało podwyżkę
  • Satysfakcja i pozytywny wpływ na karierę - 84% osób które otrzymało dyplom DMI poleciłoby kurs swoim znajomym, rodzinie i kolegom z pracy. 92% absolwentów powiedziało, że kurs wywarł pozytywny wpływ na ich karierę

Zobacz szczegóły kursu Digital Marketing oraz Strategy&Planning.

 

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu: [email protected]

Czytaj również

blog1 blog2

Na jakim etapie jesteś?