0
EN

Blog o marketingu internetowym

1 sierpnia 2011 | Bartłomiej Rak

Socjomania - opinie po szkoleniu

Przez ostatnich kilka lat przeszkoliliśmy setki, jeśli nie tysiące osób. Jakie są opinie po szkoleniu w Socjomanii? Koniecznie zobacz co mówią uczestnicy szkoleń z digital marketingu i social media!

Zainteresowanie tematyką mediów społecznościowych nie słabnie już od dłuższego czasu. Widać to także po liczbie osób chętnych na nasze szkolenia. Trzymamy się postanowienia, że atmosfera na szkoleniu jest bardzo ważna i w każdym szkoleniu może uczestniczyć maksymalnie 8 osób.

Warto zaznaczyć, że na nasze szkolenia przyjeżdżają osoby praktycznie z całej Polski - gościliśmy już przedstawicieli Wrocławia, Gliwic czy nawet Włocławka. Szkolenia otwarte organizujemy w dwóch miastach - w biurze Socjomanii w Krakowie oraz w Warszawie. W tym artykule będziemy na bieżąco dzielić się z Wami opiniami, które przesyłają nam uczestnicy o naszych szkoleniach.

Przechodząc do najważniejszego, zobacznie jakie opinie po szkoleniu Facebook dla biznesu, Reklama na Facebooku oraz Marketing i PR w mediach społecznościowych zostawili nasi uczestnicy. 

 

Socjomania opinie po szkoleniu - Facebook dla biznesu

1. Agnieszka Ganclerz

O Socjomanii można mówić tylko pozytywnie. Szkolenie z Facebook'a z pewnością zaspokoi potrzeby, tych którzy zaczynają przygodę z mediami społecznościowymi, jak i tych, którzy mają już doświadczenie. Ja ze szkolenia wyszłam bardzo zadowolona i wiem, że zdobyta wiedza przyda mi się w praktyce. Co więcej, prowadzący szkolenie, to świetny specjalista. Widać, że media społecznościowe nie mają przed nim tajemnic. Posiada bogate doświadczenie zawodowe, a dzięki temu szkolenie jest jeszcze ciekawsze.

2. Elżbieta

Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie, wiedza przekazana zrozumiałym językiem, konkretnie i rzeczowo. Mnóstwo przykładów i ciekawostek z sieci, praktyczne porady. Prowadzący, zawsze otwarty na pytania i dyskusję. Kolejny plus - warsztaty odbywały się w małej grupie. Świetnym pomysłem są indywidualne konsultacje - można dopytać o interesujące rzeczy, o to, co nie przyszło do głowy podczas szkolenia, a nasunęło się przy pracy z własnym case'm. Ogółem – bardzo dobra jakość, wysoki poziom i dużo wiedzy.

 

Socjomania opinie po szkoleniu - Reklama na Facebooku

1. Magda Mojduszka

Sama się sobie dziwię, że tak długo udawało mi się działać zawodowo bez szkolenia i materiałów. Zainspirowaliście mnie do tego, żeby uważniej się przyjrzeć social media i przemyślanie zacząć z nich korzystać. Jako osoba raczkująca w temacie szczególnie chwalę sobie konkretne przykłady, które Szymon przedstawiał na szkoleniu i mowa tu zarówno tych dobrych i tych złych praktykach w mediach społecznościowych.

Cenne dla mnie były także informacje o trendach, zapowiedziach, aktualnościach, czyli o tym wszystkim, o czym mówi się "na mieście", a o czym nie ma gdzie przeczytać. To trudno dostępne niuanse. Cel szkolenia określiłam sobie luźno - poznanie rodzajów social media, oswojenie się z nimi, zebranie opinii i informacji, do czego najlepiej się przydadzą. Cel został osiągnięty.

 

2. Agata Netter

Szkolenie idealne dla tych, którzy mają już pewną wiedzę na temat reklam na Facebooku i potrzebują kogoś, kto te wiedzę uzupełni i usystematyzuje. Prowadzący uwzględniał potrzeby uczestników i poruszał te kwestie, które nas najbardziej interesują. Warto przygotować się do szkolenia i przyjść z konkretną listą pytań i zagadnień, na które prowadzący z pewnością odpowie. Jedyne, czego mogę żałować to tego, że zdecydowałam się na to szkolenie tak późno :)

 

W tym artykule znajdziesz więcej opinii o szkoleniach w Socjomanii!

 

Socjomania opinie po szkoleniu - Marketing i PR w mediach społecznościowych

Poniżej przedstawiamy Wam kilka opinii po szkoleniu naszych uczestników:

1. Katarzyna, Kraków

Wielkie, wielkie dzięki za zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia. Otworzyło mi oczy na wiele kwestii :-) To co mi się podobało:
- zaangażowanie i wiedza prowadzącego - przebijała ona z większości wypowiedzi i dzięki temu faktycznie czułam, że jest to właściwa osoba na właściwym miejscu.
- spójna, merytoryczna, kompleksowo przygotowana prezentacja - właśnie takiej potrzebowałam, żeby usystematyzować swoją wiedzę.
- cena - szczerze mówiąc do tej pory zastanawiam się, czy ktoś się nie pomylił o jedno zero?? A w tym był jeszcze i obiad i dyplom… WOW!!

To co można było zrobić lepiej, to wprowadzić poziom szkolenia - dla początkujących i bardziej zaawansowanych oraz przeprowadzić więcej części aktywizujących grupę.

 

2.  Andrzej, Kraków

Szkolenie dało mi solidne fundamenty w zakresie Marketingu Internetowego. Przekonałem się, że Socjal Media to zbiór niełatwych reguł, które zmieniają się dość dynamicznie, a jak się nie ma praktyki na co dzień, to szybko zostaje się w tyle. Prowadzący profesjonalnie przedstawił wszelkie interesujące mnie zagadnienia, popierając je barwnymi realnymi przykładami. Szkolenie nie było „przeteoretyzowane” ale dobrze wyważone, a otwarta atmosfera skłaniała do żywych dyskusji pomiędzy uczestnikami. Moja opinia po szkoleniu w Socjomanii jest zdecydowanie pozytywna! W przyszłości zamierzam skorzystać z dalszych szkoleń. Polecam!

 

3. Marek, Włocławek

Szkolenie pod nazwą „Marketing i PR w mediach społecznościowych” utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest to bardzo rozległy temat. Social Media to istotny kanał komunikacji firmy z klientami. Prowadzącemu udało się osiągnąć zamierzenie, aby uczestnicy szkolenia zrozumieli ideę mediów społecznościowych. Jako osoba stricte nie związana z marketingiem z przyjemnością wysłuchałem przedstawionych informacji.

Bezsporny pozostaje fakt, iż Facebook cieszy się dużą popularnością i może stanowić poważne narzędzie marketingowe. Wydaje mi się, że – w odniesieniu do Facebooka - prezentowany zakres materiału powinien być wsparty praktycznymi i konkretnymi przykładami. Bo szkolenie z założenia miało charakter warsztatowy.

Atutem szkolenia była sympatyczna i ciepła atmosfera. Również warunki lokalowe zasługują na pochwałę. Prowadzący szkolenie przystępnie, rzeczowo i komunikatywnie omówił temat szkolenia. 

 

Opinia po szkoleniu w Socjomanii - zostaw swoją!

Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią o naszych szkoleniach, napisz do nas! Z chęcią umieścimy ją w tym wpisie. Napisz na [email protected].

Potrzebujesz dodatkowych informacji o szkoleniach otwartych lub chcesz zorganizować szkolenie dedykowane dla swojej firmy, skontaktuj się z nami, doradzimy Ci!

Czytaj również

blog1 blog2

Na jakim etapie jesteś?