0
EN
szkolenia otwarte

Ocena szkolenia ()

Inne terminy tego szkolenia w Krakowie w Warszawie Online

Już wkrótce podamy kolejne terminy!

Jeśli zależy Ci na szkoleniu w bliższym czasie skontaktuj się z nami

Informacje o szkoleniu Service Design in Digital

Projektowanie usług/produktów digital w metodyce service design staje się coraz bardziej popularnym tematem, lecz często niezrozumiałym dla szerszego grona odbiorców. Niejednokrotnie spotykamy się z opinią, że service design jest kolejnym trendem lub „niczym nowym” stanowiącym hybrydę różnych narzędzi i znanych elementów zarówno w podejściu to projektowania, a nawet integracji zespołu i technik kreatywnych burzy mózgów.

Jednak w Socjomanii, zainspirowani testowaniem rozwiązań w integracji projektowania usług i tworzenia strategii digital oraz po kilku latach spędzonych na edukacji w tym zakresie (uczestnictwie Socjomaniaków w projektach zarówno w Polsce, jak i zagranicą, zdecydowaliśmy się przedstawiamy wyjątkowy program łączący konkretne podejście do przeprowadzania digitalizacji w organizacji. Zarówno na poziomie małych, jak i większych zmian.

Program powstał dzięki połączeniu wiedzy interdyscyplinarnego zespołu Socjomanii w zakres którego wchodzą zarówno marketingowcy, stratedzy, analitycy jak i socjolodzy.

Podczas dwudniowych warsztatów uczestnicy przejdą przez najważniejsze fazy procesu projektowania usług pracując na realnym przykładzie. Podczas każdej fazy zostanie podana informacja o zakresie, idei oraz o celach przyświecających konkretnemu etapowi. Trener przedstawi metody procesu service design w ujęciu cyfrowym korzystając niejednokrotnie z technik warsztatowych w formacie cyfrowym. Każdy uczestnik otrzymuje również dostęp do naszej platformy online na której będą prowadzone części warsztatowe oraz dedykowane materiały.

Koniecznie sprawdź także wystąpienie Katarzyny Młynarczyk, która podczas spotkania HR na deser mówiła o korelacji między działaniami i wyzwaniami dzisiejszego HR i Design Thinking.

Program szkolenia

indywidualne konsultacje

1 godzina indywidualnych konsultacji po szkoleniu

Po szkoleniu masz 1 godzinę indywidualnych konsultacji online z trenerem, do wykorzystania przez rok od zakończenia szkolenia.

Opinie naszych uczestników

Dla kogo jest to szkolenie?

Liderzy zmian

Inicjujący zmianę w organizacji i poszukujący inspiracji, jak to zrobić.

Marketing Managerów

Odpowiedzialni za optymalizację procesów, zadań, komunikacji i wizerunku produktów/usług.

Projektanci usług/produktów

Chcący wdrożyć innowacje, nowe produkty/usługi/procesy wewnątrz swojej firmy.

Osoby zarządzające strategią organizacji

Stawiające na rozwój
firmy w obszarze digital.

 

 

Podobne szkolenia

Na jakim etapie jesteś?