0
EN

Blog o marketingu internetowym

13 listopada 2023 | Monika Drabczyńska

Black Weeks w Socjomanii

Zainwestuj w swój rozwój! To hasło przewodnie specjalnej oferty Black Weeks, którą przyszykowaliśmy dla Ciebie w tym roku. Sprawdź jakie rabaty przygotowaliśmy.

Zniżka na Karnet Open na wiedzę 

Kurs Open na wiedzę to możliwość korzystania z naszych autorskich kursów przez okres trzech miesięcy. Dzięki różnorodności kursów dostępnych w naszej bibliotece, będziesz mógł rozwijać się z wielu perspektyw, poznając różne zagadnienia związane m.in z digital marketingiem, Design Thinking, projektowaniem ścieżek klientów czy z efektywnym prowadzeniem spotkań i warsztatów. 

Dostęp kwartalny do kursów o wartości 12 640 za 1000 zł netto za kwartał to naprawdę dobra cena! Jest więc na co polować.

Nasza propozycja obejmuje 16 kursów online, które doskonale wspierają kompleksowy rozwój specjalistów, ekspertów i osób zarządzających. To nie tylko szansa na poszerzenie kompetencji z dziedziny digital marketingu, ale także możliwość zdobycia wiedzy z obszarów takich jak projektowanie usług, facylitacja i prowadzenie efektywnych spotkań biznesowych, Customer Journey czy budowanie marki osobistej. → Zobacz szczegóły oferty Karnetu Open

Kursy zawarte w Karnecie Open - jakie są dostępne? 

Dostępne kursy online (w formie nagrań wideo): 

Dlaczego warto wybrać Karnet Open na wiedzę? 

  1. Karnet umożliwia użytkownikowi nielimitowany dostęp do całej platformy na okres 3 miesięcy. Dodatkowo, karnet można aktywować w ciągu 12 miesięcy od dnia zakupu - dajemy więc możliwość nadania dostępu do platformy z opóźnieniem - wtedy, kiedy realnie będziesz mieć czas na korzystanie z kursów.

  2. Nasze 16 kursów online oferuje praktyczne podejście do nauki. W ramach kursów prezentujemy realne studia przypadków i dzielimy się naszymi praktycznymi doświadczeniami, dostarczając konkretne narzędzia takie jak ćwiczenia, szablony i zapraszając do bezpośredniej praktyki. To oznacza, że nie tylko zdobędziesz wiedzę, ale również będziesz mieć okazję ją zastosować w praktyce.

  3. Inwestując w nasz model abonamentowy na 3 miesiące, otrzymujesz znacznie więcej niż tylko kursy. Oferujemy elastyczność, która pozwoli Ci wybierać, jak chcesz się uczyć, dostosowując program do swoich potrzeb. 

Więcej informacji o nim → Sprawdź stronę

Zniżka na certyfikowany kurs online na licencji Digital Marketing Institute (DMI) -500 zł

Nasz flagowy kurs Digital Marketing Institute dostarcza przekrojowej wiedzy z digital marketingu i najważniejszych jego narzędzi: content marketingu, social media marketingu, SEO, PPC, analityki internetowej, e-mail marketingu, a także z budowania strategii digital. Wiedza zdobyta podczas kursu przekłada się nie tylko na zdobycie nowych kompetencji, ale ma wpływ również w lepszej współpracy i kontroli działań podwykonawców, a także może pomóc w lepszym alokowaniu ograniczonych budżetów marketingowych. → Sprawdź szczegółowy program kursu

Obniżamy cenę kursu z 4290 zł netto na 3790 zł netto! 

Dlaczego warto wybrać kurs DMI? 

  1. DMI to globalny standard certyfikacyjny. Ukończenie kursu stwarza uczestnikom możliwość ubiegania się o międzynarodowy certyfikat z digital marketingu na poziomie 5 Europejskich Ram Kwalifikacji Zawodowych (EQF), czyli krótkich studiów podyplomowych.

  2. Otrzymujesz dostęp do kursu online umieszczonego na platformie online.socjomania.pl na okres jednego roku, koszt certyfikacji i jedno podejście do egzaminu w cenie, a także jedną godzinę indywidualnych konsultacji z trenerem Socjomanii, które uczestnik może wykorzystać celem przygotowania się do egzaminu. 

Zniżka na premierową edycję certyfikowanego kurs online na licencji Digital Marketing Institute (S&L) -500 zł

Certyfikowany kurs Strategy & Leadership jest dedykowany osobom, które chcą rozwijać swoje kompetencje w zakresie planowania strategicznego oraz digitalizacji wewnątrz organizacji, w szczególności kadrze zarządzającej jak i pracownikom agencji reklamowych. To nasz nowy, tegoroczny kurs, podczas którego uczestnicy stykają się z takimi tematami jak zarządzanie działaniami marketingowymi, Customer Experience, budżet i zarządzanie zespołem czy zarządzanie efektywnością biznesową w oparciu o strategię digital. → Sprawdź szczegółowy program kursu

Obniżamy cenę kursu z 4290 zł netto na 3790 zł netto! Nie zdarza się to często dlatego warto skorzystać z tej opcji.